En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

۴ پروژه عمرانی شهرستان دماوند افتتاح یا کلنگ زنی شد

۴ پروژه عمرانی شهرستان دماوند افتتاح یا کلنگ زنی شد فرماندار شهرستان دماوند از افتتاح و کلنگ زنی چهار پروژه عمرانی و خدماتی شهرستان دماوند در بخش رودهن خبر داد.
سه شنبه 28 خرداد 1398

معاون فرماندار دماوند:

سن اعتیاد رو به کاهش است

سن اعتیاد رو به کاهش است معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان دماوند گفت: متأسفانه شاهد هستیم سن اعتیاد روبه کاهش است و از طرفی در بین بانوان نیز در حال پیش روی می‌باشد و با توجه به اینکه این اعتیاد یکی از تهدیدات جهانی محسوب می‌شود لازم است علاوه بر برخورد قاطع، در حوزه فرهنگی نیز ورود کرد.
سه شنبه 28 خرداد 1398

شهردار دماوند:

شهروندان دماوندی از ترافیک روزهای پایانی هفته گله‌مند هستند

شهروندان دماوندی از ترافیک روزهای پایانی هفته گله‌مند هستند شهردار دماوند گفت: شهروندان دماوندی از ترافیک روزهای پایانی هفته گله‌مند هستند و با توجه به حجم ترافیک در ایام تعطیلات، شاهد یک گره ترافیکی هستیم که در صورت عدم ساماندهی با معضلات متعددی مواجه خواهیم بود.
دوشنبه 27 خرداد 1398

خط متروی دماوند در دستور کار است/ شناسایی 282 نقطه حادثه‌خیز در استان تهران

خط متروی دماوند در دستور کار است/ شناسایی 282 نقطه حادثه‌خیز در استان تهران معاون مدیرکل حمل و نقل استانداری تهران از شناسایی 282 نقطه حادثه‌خیز در این استان خبر داد و گفت: خط متروی دماوند در دستور کار فرمانداری است.
دوشنبه 27 خرداد 1398

دادستان دماوند:

دوربرگردان جیلارد دماوند یک ماهه تعیین تکلیف شود / دنبال رفع گره ترافیکی باشیم

دوربرگردان جیلارد دماوند یک ماهه تعیین تکلیف شود / دنبال رفع گره ترافیکی باشیم دادستان دماوند گفت: دوربرگردان جیلارد دماوند باید یک ماهه تعیین تکلیف شود.
دوشنبه 27 خرداد 1398

دمنوش های فاسد در دماوند کشف و یک نفر بازداشت شد

دمنوش های فاسد در دماوند کشف و یک نفر بازداشت شد فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف مقادیر زیادی دمنوش خارجی فاسد در شهرستان دماوند قبل از توزیع و بازداشت یک متهم خبر داد.
دوشنبه 27 خرداد 1398

کودک ۲ ساله دماوندی در لوله آب جان خود را از دست داد

کودک ۲ ساله دماوندی در لوله آب جان خود را از دست داد فرمانده انتظامی شرق استان تهران از جان باختن کودک ۲ ساله به علت خفه شدن در لوله آب کشاورزی واقع در منطقه دشتمزار دماوند خبر داد.
دوشنبه 27 خرداد 1398

فرماندار دماوند:

جاده‌های شهرستان ظرفیت بار ترافیکی کنونی را ندارد

جاده‌های شهرستان ظرفیت بار ترافیکی کنونی را ندارد فرماندار دماوند گفت: با توجه به اینکه دماوند در مسیر دو محور مواصلاتی مهم کشور قرار دارد، جاده‌های موجود ظرفیت و کشش این حجم عبور و مرور و بار ترافیکی را ندارد و طبیعی است که هر زمان منتظر ایجاد مشکل باشیم.
دوشنبه 27 خرداد 1398

نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر در دماوند برگزار شد

نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر در دماوند برگزار شد نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دماوند در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.
دوشنبه 27 خرداد 1398

جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان دماوند برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان دماوند برگزار شد جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان دماوند روز دوشنبه در سالن جلسات این فرمانداری برگزار شد.
دوشنبه 27 خرداد 1398