En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

رئیس ستاد مدیریت بحران دماوند خبر داد
آمادگی دستگاه‌های امدادی و خدماتی دماوند برای ورود به فصل سرما

رئیس ستاد مدیریت بحران دماوند خبر داد<br />آمادگی دستگاه‌های امدادی و خدماتی دماوند برای ورود به فصل سرما رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند از آمادگی دستگاه‌های امدادی و خدماتی این شهرستان برای ورود به فصل سرما خبر داد.
پنجشنبه 5 آذر 1394

معاون فرماندار دماوند تأکید کرد
لزوم ورود بخشی خصوصی برای افزایش سرانه مصرف شیر در مدارس

معاون فرماندار دماوند تأکید کرد<br />لزوم ورود بخشی خصوصی برای افزایش سرانه مصرف شیر در مدارس معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان دماوند بر لزوم ورود بخش خصوصی برای افزایش سرانه مصرف شیر در مدارس تأکید کرد.
پنجشنبه 5 آذر 1394

فرماندار دماوند تأکید کرد
لزوم حمایت از کارآفرینان در عرصه‌های اقتصاد مقاومتی در دماوند

فرماندار دماوند تأکید کرد<br />لزوم حمایت از کارآفرینان در عرصه‌های اقتصاد مقاومتی در دماوند فرماندار شهرستان دماوند بر لزوم حمایت از کارآفرینان در عرصه‌های اقتصاد مقاومتی در این شهرستان تأکید کرد.
چهارشنبه 4 آذر 1394

معاون فرماندار دماوند خواستار شد
پیش‌بینی غرفه‌هایی برای فروش محصولات کارآفرینان در بازارچه‌های دماوند

معاون فرماندار دماوند خواستار شد<br />پیش‌بینی غرفه‌هایی برای فروش محصولات کارآفرینان در بازارچه‌های دماوند معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان دماوند گفت: غرفه‌هایی برای فروش محصولات کارآفرینان در بازارچه‌های این شهرستان پیش‌بینی شود.
چهارشنبه 4 آذر 1394

به مناسبت هفته بسیج
همایش اقتصاد مقاومتی در دماوند برگزار شد

به مناسبت هفته بسیج<br />همایش اقتصاد مقاومتی در دماوند برگزار شد همایش اقتصاد مقاومتی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان دماوند برگزار شد تا مسئولان با بازدیدهای خود از فعالیت‌های بانوان بسیجی کارآفرین، توجه بیشتری به آنها داشته باشند.
چهارشنبه 4 آذر 1394

معاون فرماندار دماوند تأکید کرد
استفاده از الگوهای دفاع مقدس برای رشد و توسعه جامعه

معاون فرماندار دماوند تأکید کرد<br />استفاده از الگوهای دفاع مقدس برای رشد و توسعه جامعه معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان دماوند بر لزوم استفاده از الگوهای دفاع مقدس برای رشد و توسعه جامعه تأکید کرد.
دوشنبه 25 آبان 1394

معاون فرماندار دماوند مطرح کرد
دردسر مسئولان برای پر کردن چاه‌های غیرمجاز در دماوند

معاون فرماندار دماوند مطرح کرد<br />دردسر مسئولان برای پر کردن چاه‌های غیرمجاز در دماوند معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار دماوند از دردسر مسئولان برای پر کردن چاه‌های غیرمجاز حفرشده در دماوند خبر داد.
يکشنبه 24 آبان 1394

مهدی کچویی شهردار رودهن شد

مهدی کچویی شهردار رودهن شد صبح امروز در مراسمی با حکم استاندار تهران مهدی کچویی به عنوان شهردار رودهن معرفی شد.
يکشنبه 24 آبان 1394

استفاده از اعتبار مالیات بر ارزش افزوده در روستاهای بدون دهیاری دماوند

استفاده از اعتبار مالیات بر ارزش افزوده در روستاهای بدون دهیاری دماوند معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار دماوند از استفاده اعتبار مالیات بر ارزش افزوده در روستاهای بدون دهیاری برای نخستین بار در دماوند خبر داد.
پنجشنبه 21 آبان 1394

در جلسه بررسی مشکلات مسکن مهر مطرح شد
فاضلاب و خدمات روبنایی اولویت های مسکن مهرمهرآباد

در جلسه بررسی مشکلات مسکن مهر مطرح شد<br />فاضلاب و خدمات روبنایی اولویت های مسکن مهرمهرآباد فاضلاب و خدمات روبنایی به عنوان دو اولویت مهم در جلسه بررسی مشکلات مسکن مهر مهرآباد مطرح شد.
دوشنبه 18 آبان 1394