En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار دماوند:

توسعه فضاهای ورزشی دماوند در دستور کار قرار میگیرد

توسعه فضاهای ورزشی دماوند در دستور کار قرار میگیرد فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه استقبال خوبی توسط مردم از مسابقات ورزشی جام رمضان این شهرستان صورت گرفت بیان کرد: تقویت زیر ساخت و فضاهای ورزشی شهرستان باید در دستور کار قرار گیرد تا ظرفیت لازم به منظور حضور گسترده مردم در سالن های ورزشی وجود داشته باشد.
سه شنبه 14 خرداد 1398

مسابقات فوتسال جام رمضان شهر آبسرد پایان یافت

مسابقات فوتسال جام رمضان شهر آبسرد پایان یافت تیم‌های بخشداری مرکزی دماوند و نگین دیمه فیروزکوه در مسابقات فوتسال جام رمضان سال ۹۸ شهر آبسرد به مقام قهرمانی دست یافتند.
دوشنبه 13 خرداد 1398

اجرای نمایش «نه در تنهایی» در دماوند؛ تقابل گفتمان انقلاب و سازش

اجرای نمایش «نه در تنهایی» در دماوند؛ تقابل گفتمان انقلاب و سازش نویسنده و کارگردان نمایش «نه در تنهایی» گفت: ما در این نمایش دو گفتمان انقلاب و سازش را مقابل هم قرار داده و سعی در عدم قضاوت در این خصوص داشتیم که تقابل آنها به ساخت این قصه انجامید.
دوشنبه 13 خرداد 1398

۵۶ هکتار از اراضی کشاورزی دماوند به چرخه تولید بازگشت

۵۶ هکتار از اراضی کشاورزی دماوند به چرخه تولید بازگشت مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: ۵۶ هکتار از اراضی مرغوب کشاورزی شهرستان دماوند که بطور غیرقانونی تغییر کاربری داده شده بود به چرخه تولید محصولات کشاورزی بازگشت.
دوشنبه 13 خرداد 1398

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند:

خلع ید و رفع تصرف بیش از ۶۵ هزار متر مربع از اراضی روستای سربندان

خلع ید و رفع تصرف بیش از ۶۵ هزار متر مربع از اراضی روستای سربندان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند از خلع ید و رفع تصرف بیش از ۶۵ هزار متر مربع از اراضی روستای سربندان خبر داد.
دوشنبه 13 خرداد 1398

به‌منظور جلوگیری از آب فروشی انجام شد

اجرای طرح توقیف خودروهای حمل آب در دماوند

اجرای طرح توقیف خودروهای حمل آب در دماوند خودروهای حمل آب به منظور جلوگیری از آب فروشی در شهرستان دماوند توقیف شدند.
دوشنبه 13 خرداد 1398

اختتامیه مسابقات فوتسال شهر دماوند برگزار شد

اختتامیه مسابقات فوتسال شهر دماوند برگزار شد این دوره از مسابقات با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال شهرستان دماوند، شهرداری و شورای اسلامی شهر دماوند و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن کارگران دماوند برگزار شد.
دوشنبه 13 خرداد 1398

1300 زائر دماوندی به مرقد مطهر امام خمینی (ره) اعزام می‌شوند

1300 زائر دماوندی به مرقد مطهر امام خمینی (ره) اعزام می‌شوند فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دماوند از اعزام یک‌هزار و 300 زائر با 28 دستگاه به مرقد مطهر امام راحل در روز 14 خردادماه سال جاری خبر داد.
يکشنبه 12 خرداد 1398

دادستان دماوند:

۳۰۰ مورد تغییر کاربری اراضی کشاورزی تخریب شد

۳۰۰ مورد تغییر کاربری اراضی کشاورزی تخریب شد دادستان دماوند از تخریب ۳۰۰ مورد تغییر کاربری اراضی کشاورزی به مساحت ۲۰ هکتار در روستای هاشمک این شهرستان خبر داد.
يکشنبه 12 خرداد 1398

در ماه رمضان امسال

۳۰۰ حامی ایتام در دماوند جذب شدند

۳۰۰ حامی ایتام در دماوند جذب شدند رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) دماوند اعلام کرد: امسال همزمان با ماه مبارک رمضان ۳۰۰ حامی ایتام و محسنین در این شهرستان جذب شدند.
يکشنبه 12 خرداد 1398