En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بر اساس اطلاعیه ستاد انتخابات کشور

ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات شوراها در شهرستان دماوند تا ساعت 22 امروز تمدید شد

ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات شوراها در شهرستان دماوند تا ساعت 22 امروز تمدید شد ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات شوراها در شهرستان دماوند بر اساس اطلاعیه ستاد انتخابات کشور تا ساعت 22 امروز تمدید شد.
يکشنبه 6 فروردين 1396

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان دماوند:

شمار داوطلبان انتخابات شوراها در دماوند به 496 نفر رسید/ ثبت‌نام 112 داوطلب در روز ششم

شمار داوطلبان انتخابات شوراها در دماوند به 496 نفر رسید/ ثبت‌نام 112 داوطلب در روز ششم رئیس حوزه انتخابیه شهرستان دماوند با بیان اینکه شمار داوطلبان انتخابات شوراها در این شهرستان به 496 نفر رسید، از ثبت‌نام 112 داوطلب در روز ششم ثبت‌نام در شهرستان دماوند خبر داد.
شنبه 5 فروردين 1396

امام جمعه دماوند در بازدید از ستاد انتخابات شهرستان:

عمل به قانون و مشارکت حداکثری مردم اساس برگزاری انتخابات است/ پیش‌بینی برگزاری انتخاباتی باشکوه در دماوند

عمل به قانون و مشارکت حداکثری مردم اساس برگزاری انتخابات است/ پیش‌بینی برگزاری انتخاباتی باشکوه در دماوند امام جمعه شهرستان دماوند، عمل به قانون و مشارکت حداکثری مردم را اساس برگزاری انتخابات دانست و از پیش‌بینی برگزاری انتخاباتی باشکوه در این شهرستان خبر داد.
شنبه 5 فروردين 1396

نماینده مردم دماوند در مجلس در بازید از ستاد انتخابات شهرستان:

برگزاری انتخابات الکترونیک شامل دماوند نمی‌شود/ تأیید صلاحیت کاندیداها تنها در یک مرحله

برگزاری انتخابات الکترونیک شامل دماوند نمی‌شود/ تأیید صلاحیت کاندیداها تنها در یک مرحله نماینده مردم شریف شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس با بیان اینکه برگزاری انتخابات الکترونیک شامل دماوند نمی‌شود، گفت: در هر مرحله کاندیداهایی که تأیید صلاحیت می‌شوند، به منزله تایید قطعی است
جمعه 4 فروردين 1396

فرماندار شهرستان دماوند خبر داد

ثبت‌نام 384 داوطلب برای عضویت در شوراهای شهری و روستایی دماوند/ 74 نفر در پنجمین روز ثبت‌نام کردند/ اتخاذ تمهیدات لازم در صورت افزایش ثبت‌نام‌کنندگان

ثبت‌نام 384 داوطلب برای عضویت در شوراهای شهری و روستایی دماوند/ 74 نفر در پنجمین روز ثبت‌نام کردند/ اتخاذ تمهیدات لازم در صورت افزایش ثبت‌نام‌کنندگان فرماندار شهرستان دماوند از ثبت‌نام 384 داوطلب برای عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان خبر داد و گفت: در پنجمین روز ثبت‌نام، 74 نفر در سه حوزه ثبت‌نام دماوند ثبت‌نام کردند.
جمعه 4 فروردين 1396

گزارش تصویری روز پنجم ثبت نام

گزارش تصویری روز پنجم ثبت نام تصاویر منتخب روز پنجم ثبت نام در فرمانداری شهرستان دماوند
جمعه 4 فروردين 1396

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان دماوند:

86 داوطلب در روز چهارم برای عضویت در شوراهای اسلامی دماوند ثبت نام کردند/ ثبت‌نام‌کنندگان به 308 نفر رسیدند

86 داوطلب در روز چهارم برای عضویت در شوراهای اسلامی دماوند ثبت نام کردند/ ثبت‌نام‌کنندگان به 308 نفر رسیدند رئیس حوزه انتخابیه شهرستان دماوند گفت: 86 داوطلب در چهارمین روز ثبت‌نام از داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا در حوزه انتخابیه شهرستان دماوند ثبت‌نام کردند.
پنجشنبه 3 فروردين 1396

مدیرکل سیاسی استانداری تهران در بازدید از ستاد انتخابات دماوند خبر داد

اتخاذ تمهیدات برای افزایش ثبت‌نام‌کنندگان انتخابات شوراها در استان تهران/ امکان تمدید ثبت‌نام‌ها تا ساعت 24 وجود دارد

اتخاذ تمهیدات برای افزایش ثبت‌نام‌کنندگان انتخابات شوراها در استان تهران/ امکان تمدید ثبت‌نام‌ها تا ساعت 24 وجود دارد مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری تهران از اتخاذ تمهیدات برای افزایش ثبت‌نام‌کنندگان انتخابات شوراها در استان تهران خبر داد و گفت: امکان تمدید ثبت‌نام‌ها تا ساعت 24 در حوزه‌ها وجود دارد.
پنجشنبه 3 فروردين 1396

فرماندار شهرستان دماوند:

​​​​​​​400 مسافر نوروزی تاکنون از امکانات ستاد خدمات سفر در دماوند بهره‌مند شدند

​​​​​​​400 مسافر نوروزی تاکنون از امکانات ستاد خدمات سفر در دماوند بهره‌مند شدند فرماندار شهرستان دماوند گفت: 400  مسافر نوروزی از امکانات ستاد خدمات سفر در دماوند بهره‌مند شدند.
پنجشنبه 3 فروردين 1396

مدیرکل میراث فرهنگی تهران در بازدید از ایستگاه‌های نوروزی دماوند:

138 ایستگاه نوروزی در استان تهران فعال است/ رشد 15 درصدی حوزه گردشگری در استان تهران

138 ایستگاه نوروزی در استان تهران فعال است/ رشد 15 درصدی حوزه گردشگری در استان تهران مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران با بیان اینکه 138 ایستگاه نوروزی در استان تهران فعال است، گفت: حوزه گردشگری در استان تهران 15 درصد رشد داشته است.
پنجشنبه 3 فروردين 1396