En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

استاندار تهران در جمع نخبگان دماوندی:

بانوان در حوزه‌های مختلف جامعه نقش تأثیرگذار دارند/ توسعه انجمن‌های مردمی از سیاست‌های دولت است

بانوان در حوزه‌های مختلف جامعه نقش تأثیرگذار دارند/ توسعه انجمن‌های مردمی از سیاست‌های دولت است استاندار تهران با بیان اینکه بانوان در حوزه‌های مختلف جامعه نقش تأثیرگذار دارند، گفت: توسعه انجمن‌های مردمی از سیاست‌های دولت است.
جمعه 27 بهمن 1396

استاندار تهران خبر داد

زندگی ۴٫۵ میلیون نفر در بافت‌های فرسوده و حاشیه در استان تهران/ برنامه‌ریزی برای ۱۲۰ هکتار بافت فرسوده شهرستان دماوند

زندگی ۴٫۵ میلیون نفر در بافت‌های فرسوده و حاشیه در استان تهران/ برنامه‌ریزی برای ۱۲۰ هکتار بافت فرسوده شهرستان دماوند استاندار تهران با بیان اینکه ۴٫۵ میلیون نفر در استان تهران در بافت‌های فرسوده و حاشیه زندگی می‌کنند، گفت: بازآفرینی بافت‌های فرسوده و حاشیه در ایجاد اشتغال مؤثر است.
جمعه 27 بهمن 1396

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران خبر داد

بازسازی شبکه‌‌های فرسوده آب‌رسانی در دماوند/ اجرای ۳۰ پروژه گردشگری در دماوند و فیروزکوه/ آغاز احداث تصفیه‌خانه فاضلاب شهر دماوند از سال ۹۷

بازسازی شبکه‌‌های فرسوده آب‌رسانی در دماوند/ اجرای ۳۰ پروژه گردشگری در دماوند و فیروزکوه/ آغاز احداث تصفیه‌خانه فاضلاب شهر دماوند از سال ۹۷ رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران از بازسازی شبکه‌های فرسوده آب‌رسانی در این شهرستان خبر داد و گفت: ۳۰ پروژه گردشگری در دماوند و فیروزکوه در قالب بخش خصوصی اجرا می‌شود.
جمعه 27 بهمن 1396

استاندار تهران خبر داد

اجرای عملیات احداث کمربندی با اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومان در دماوند/ ۸۵ درصد اراضی کشاورزی دماوند با شیوه‌های نوین آبیاری می‌شود

اجرای عملیات احداث کمربندی با اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومان در دماوند/ ۸۵ درصد اراضی کشاورزی دماوند با شیوه‌های نوین آبیاری می‌شود استاندار تهران گفت: با تصویب شورای برنامه ریزی استان تهران، احداث کمربندی دماوند به طول ۱۲ کیلومتر و اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومان بر عهده شهرداری این شهر قرار گرفت.
جمعه 27 بهمن 1396

در صدر هیأتی انجام شد؛

نهمین سفر شهرستانی استاندار تهران در دماوند/ استاندار تهران به شهدای دماوند ادای احترام کرد

نهمین سفر شهرستانی استاندار تهران در دماوند/ استاندار تهران به شهدای دماوند ادای احترام کرد نهمین سفر شهرستانی استاندار تهران با استقبال مسؤولان شهرستان دماوند آغاز شد و وی در بدو ورود به این شهرستان، به مقام شامخ شهدای دماوند ادای احترام کرد.
جمعه 27 بهمن 1396

فرماندار شهرستان دماوند تأکید کرد

لزوم آمادگی لازم برای مقابله با بحران احتمالی در دماوند/ نیازهای دستگاه‌ها قبل از وقوع بحران پیش‌بینی شود

لزوم آمادگی لازم برای مقابله با بحران احتمالی در دماوند/ نیازهای دستگاه‌ها قبل از وقوع بحران پیش‌بینی شود فرماندار شهرستان دماوند بر لزوم آمادگی لازم برای مقابله با بحران احتمالی در این شهرستان تأکید کرد و گفت: نیازهای دستگاه‌ها قبل از وقوع بحران پیش‌بینی شود.
سه شنبه 24 بهمن 1396

جلسه بررسی مشکلات آب شرب روستای بیدک برگزار شد

جلسه بررسی مشکلات آب شرب روستای بیدک برگزار شد مشکلات آب شرب روستای بیدک با حضور فرماندار شهرستان دماوند بررسی شد.
دوشنبه 23 بهمن 1396

گزارش تصویری راهپیمایی با شکوه 22 بهمن در شهر دماوند

گزارش تصویری راهپیمایی با شکوه 22 بهمن در شهر دماوند گزارش تصویری راهپیمایی با شکوه 22 بهمن در شهر دماوند
يکشنبه 22 بهمن 1396

فرماندار شهرستان دماوند:

سهم مشارکت مردم در امور جاری افزایش یابد/ شوراهای سرمایه‌گذاری در دماوند فعال می‌شوند

سهم مشارکت مردم در امور جاری افزایش یابد/ شوراهای سرمایه‌گذاری در دماوند فعال می‌شوند فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه سهم مشارکت مردم در امور جاری باید افزایش یابد، گفت: شوراهای سرمایه‌گذاری در شهرستان دماوند فعال می‌شوند.
يکشنبه 22 بهمن 1396

با حضورفرماندار شهرستان دماوند

چهار پروژه عمرانی و خدماتی شهر آبعلی افتتاح شد

چهار پروژه عمرانی و خدماتی شهر آبعلی افتتاح شد همزمان با نهمین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی پروژه های عمرانی و خدماتی شهر آبعلی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 600 میلیون تومان افتتاح شد.
يکشنبه 22 بهمن 1396