En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

شناسایی 16 حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان دماوند

شناسایی 16 حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان دماوند مدیر امور منابع آب دماوند از شناسایی 16 حلقه چاه غیر مجاز و 5 مورد توقیف ادوات حفاری چاه غیرمجاز در محدوده عملکرد این امور در هفته گذشته خبر داد.
سه شنبه 9 مهر 1398

ضرورت به کارگیری تمهیدات لازم در فصل سرما در دماوند

ضرورت به کارگیری تمهیدات لازم در فصل سرما در دماوند جانشین فرمانده پلیس‌راه شرق استان تهران گفت: همه دستگاه‌ها در کولاکی مانند آنچه که در سال 95 رخ داد وارد عمل می‌شوند، اما نباید با بارش برف در مدت زمان چندساعت، راه‌های دسترسی مسدود شود.
سه شنبه 9 مهر 1398

رئیس آموزش و پرورش دماوند:

پل عابر پیاده در میدان جهاد دماوند احداث شود

پل عابر پیاده در میدان جهاد دماوند احداث شود رئیس اداره آموزش و پرورش دماوند گفت: مهم‌ترین پیشنهاد ما در بحث ترافیکی، ایجاد پل عابر پیاده در میدان جهاد است تا دانش‌آموزان برای تردد دچار مشکل نشوند.
سه شنبه 9 مهر 1398

لزوم در نظرگیری نقطه امن در مواقع یک‌طرفه شدن محور هراز در آبعلی

لزوم در نظرگیری نقطه امن در مواقع یک‌طرفه شدن محور هراز در آبعلی معاون فنی و عمرانی فرماندار دماوند گفت: در خصوص نقطه کنونی در مواقع یک‌طرفه شدن محور هراز، باید تجدید نظر شده و خدمت رسانی به شهر آبعلی نیز مدنظر قرار گیرد.
سه شنبه 9 مهر 1398

اجرای طرح جام باشگاه های کتابخوانی در دماوند در دستور کار است

اجرای طرح جام باشگاه های کتابخوانی در دماوند در دستور کار است رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دماوند گفت: اجرای طرح جام باشگاه های کتابخوانی در دماوند در دستور کار است.
دوشنبه 8 مهر 1398

برگزاری نشست کارگروه اجتماعی و فرهنگی دماوند

 برگزاری نشست کارگروه اجتماعی و فرهنگی دماوند نشست کارگروه اجتماعی، فرهنکی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان دماوند برگزار شد.
دوشنبه 8 مهر 1398

ضرورت شناسایی آمار کودکان بازمانده از تحصیل در دماوند

ضرورت شناسایی آمار کودکان بازمانده از تحصیل در دماوند مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار دماوند گفت: با پیدا کردن آماری از کودکان بازمانده از تحصیل در این شهرستان و انجام برنامه‌ریزی، می‌توانیم از بروز بسیاری از مشکلات مانند اعتیاد، فساد و کودکان کار جلوگیری کنیم.
دوشنبه 8 مهر 1398

لزوم استفاده از ظرفیت بانوان برای ایجاد اشتغال در دماوند

لزوم استفاده از ظرفیت بانوان برای ایجاد اشتغال در دماوند معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند از لزوم استفاده از ظرفیت بانوان به ویژه در بحث مدیریت مصرف، ایجاد اشتغال و خود اشتغال‌زایی در این شهرستان خبر داد.
دوشنبه 8 مهر 1398

آماده باش شبکه بهداشت و درمان به مناسبت ایام اربعین حسینی در دماوند

آماده باش شبکه بهداشت و درمان به مناسبت ایام اربعین حسینی در دماوند کمیته آماده باش به مناسبت ایام اربعین حسینی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند تشکیل شد.
دوشنبه 8 مهر 1398

برگزاری کمیته بررسی نمونه گیری غربالگری کف پا در دماوند

برگزاری کمیته بررسی نمونه گیری غربالگری کف پا در دماوند کمیته بررسی نمونه گیری غربالگری کف پا و جابه‌جایی از واحد آزمایشگاه به مراقبین سلامت مراکز در دماوند برگزار شد.
دوشنبه 8 مهر 1398