En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار دماوند در نشست آموزشی بازرسان و نمایندگان فرماندار خبر داد
بهره‌گیری از تجارب برای رفع آسیب‌های انتخاباتی در دماوند

فرماندار دماوند در نشست آموزشی بازرسان و نمایندگان فرماندار خبر داد<br />بهره‌گیری از تجارب برای رفع آسیب‌های انتخاباتی در دماوند فرماندار شهرستان دماوند از بهره‌گیری تجارب دوره‌های گذشته برای رفع آسیب‌های انتخاباتی در این شهرستان خبر داد و گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات به شعار انقلاب اسلامی معنا می‌بخشد.
دوشنبه 3 اسفند 1394

رئیس ستاد انتخابات دماوند خبر داد
انصراف یک کاندیدا در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه/ برگزاری دوره آموزشی نمایندگان فرماندار و بازرسان

رئیس ستاد انتخابات دماوند خبر داد<br />انصراف یک کاندیدا در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه/ برگزاری دوره آموزشی نمایندگان فرماندار و بازرسان رئیس ستاد انتخابات شهرستان دماوند از اعلام انصراف یک کاندیدا در حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه خبر داد و گفت: امروز دوره آموزشی نمایندگان فرماندار و بارزسان شعب اخذ رأی برگزار می‌شود.
يکشنبه 2 اسفند 1394

آگهي انتخابات حوزه انتخابيه شهرستانهای دماوند و فیروزکوه

آگهي انتخابات حوزه انتخابيه شهرستانهای دماوند و فیروزکوه اطلاعیه ستاد انتخابات مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای دماوند وفیروزکوه در خصوص آگهي انتخابات در این حوزه انتخابیه اعلام شد.
چهارشنبه 28 بهمن 1394

آگهي اسامي نامزدهاي دهمین دوره نمايندگي مجلس شوراي اسلامي حوزه انتخابیه شهرستانهای دماوند و فیروزکوه

آگهي اسامي نامزدهاي دهمین دوره نمايندگي مجلس شوراي اسلامي  حوزه انتخابیه شهرستانهای دماوند و فیروزکوه در اجراي ماده 36 آيين نامه اجرايي و قانون انتخابات مجلس شوراي اسلامي و تبصره هاي ذيل آن بدينوسيله اسامي و مشخصات نامزدهاي انتخاباتي حوزه انتخابيه شهرستانهای دماوند و فیروزکوه را به شرح زير اعلام می گردد.
چهارشنبه 28 بهمن 1394

فرماندار دماوند مطرح کرد
تأثیرگذاری رأی اولی‌ها در مشارکت حداکثری خانواده‌ها

فرماندار دماوند مطرح کرد<br />تأثیرگذاری رأی اولی‌ها در مشارکت حداکثری خانواده‌ها فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه بانوان نقش اساسی در دفاع از انقلاب اسلامی دارند، گفت: رأی اولی‌ها در مشارکت حداکثری خانواده‌ها پای صندوق‌های رأی تأثیرگذار هستند.
دوشنبه 26 بهمن 1394

مدیرکل امور اجتماعی استانداری تهران:
بانوان طلایه‌داران مبارزه با آسیب‌ها و بی‌اخلاقی‌ها هستند

مدیرکل امور اجتماعی استانداری تهران:<br />بانوان طلایه‌داران مبارزه با آسیب‌ها و بی‌اخلاقی‌ها هستند مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران گفت: بانوان طلایه‌داران مبارزه با آسیب‌ها و بی‌اخلاقی‌ها هستند.
دوشنبه 26 بهمن 1394

در آستانه حماسه تاریخی انتخابات انجام شد
برگزاری همایش ملی زن، هویت ملی و مشارکت حداکثری با تجلیل از رأی اولی ها در دماوند + تصاویر

در آستانه حماسه تاریخی انتخابات انجام شد<br />برگزاری همایش ملی زن، هویت ملی و مشارکت حداکثری با تجلیل از رأی اولی ها در دماوند + تصاویر همایش ملی زن، هویت ملی و مشارکت حداکثری در آستانه حماسه تاریخی انتخابات با تجلیل از 100 رأی اولی در شهرستان دماوند برگزار شد.
دوشنبه 26 بهمن 1394

نشست مشترک هیأت‌های نظارت و اجرایی با کاندیداهای در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه برگزار شد

نشست مشترک هیأت‌های نظارت و اجرایی با کاندیداهای در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه برگزار شد نشست مشترک هیأت‌های نظارت و اجرایی با کاندیداهای انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه برگزار شد.
يکشنبه 25 بهمن 1394

مردم شهرستان دماونددر راهپیمایی 22 بهمن باردیگر اقتدار انقلابی خود را به نمایش گذاشتند+تصاویر

مردم شهرستان دماونددر راهپیمایی 22 بهمن باردیگر اقتدار انقلابی خود را به نمایش گذاشتند+تصاویر آیین بزرگ راهپیمایی 22 بهمن روز پنجشنبه همزمان با سراسر کشور در شهرهای دماوند، رودهن، آبسرد، آبعلی و کیلان برگزار شد و مردم ولایتمدار این خطه باردیگر اقتدار انقلابی خود را باشکوه تر از گذشته به نمایش گذاشتند.
پنجشنبه 22 بهمن 1394

فرماندار شهرستان دماوند:
آمادگی کامل شهرستان برای برگزاری انتخابات با شکوه و قانونمند

فرماندار شهرستان دماوند:<br />آمادگی کامل شهرستان برای برگزاری انتخابات با شکوه و قانونمند فرماندار شهرستان دماوند گفت: آمادگی کامل برای برگزاری انتخاباتی باشکوه، قانونمند و با حضور گسترده مردم وجود دارد.
چهارشنبه 21 بهمن 1394