En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دیدار معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران با ائمه جمعه شهرستان دماوند

دیدار معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران با ائمه جمعه شهرستان دماوند حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران با ائمه جمعه شهرهای دماوند، رودهن و آبسرد در شهرستان دماوند دیدار و گفتگو کرد.
دوشنبه 10 تير 1398

بازدید معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران از شهرستان دماوند

بازدید معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران از شهرستان دماوند گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران در سفر به دماوند از مراکز امنیتی و انتظامی این شهرستان بازدید کرد.
يکشنبه 9 تير 1398

دومین جلسه هیئت رئیسه روابط عمومی های شهرستان دماوند برگزار شد

دومین جلسه هیئت رئیسه روابط عمومی های شهرستان دماوند برگزار شد دومین جلسه هیئت رئیسه روابط عمومی های شهرستان دماوند به منظور ارائه برنامه کمیته های هفت گانه و بررسی نحوه ارزیابی روابط عمومی ادارات برگزار شد.
شنبه 8 تير 1398

فرماندار دماوند:

یکصد کیلوگرم مواد مخدر در سه ماه اخیر در دماوند کشف شد

یکصد کیلوگرم مواد مخدر در سه ماه اخیر در دماوند کشف شد فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه در سال گذشته بیش از ۱۸۸ کیلوگرم مواد مخدر در سطح شهرستان کشف و ضبط شده بیان کرد: در سه ماهه اول سال جاری بیش از ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در سطح شهرستان کشف و ضبط شد.
جمعه 7 تير 1398

ملاقات مردمی فرماندار شهرستان دماوند برگزار شد

ملاقات مردمی فرماندار شهرستان دماوند برگزار شد با توجه به تأکید فرماندار شهرستان دماوند در خصوص تکریم ارباب رجوع، طبق روال هر هفته ملاقات مردمی فرماندار این شهرستان با شهروندان جهت بررسی و حل مشکلات آن ها برگزار شد.
پنجشنبه 6 تير 1398

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری دماوند:

رسانه‌ها می‌توانند نقش مؤثری در پیشگیری از مصرف مواد مخدر ایفا کنند

رسانه‌ها می‌توانند نقش مؤثری در پیشگیری از مصرف مواد مخدر ایفا کنند معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند گفت: نقش خانواده‌ها، جامعه و نهادهای فرهنگی در جهت آگاهی‌بخشی به افراد بسیار مهم است و در این خصوص رسانه‌ها نیز می‌توانند نقش مؤثری در جهت پیشگیری از مصرف مواد مخدر ایفا کنند.
پنجشنبه 6 تير 1398

برگزاری جشنواره «راه روشن» در چشمه اعلای دماوند

برگزاری جشنواره «راه روشن» در چشمه اعلای دماوند جشنواره «راه روشن 3» به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر به صورت نمادین در راستای آگاهی‌بخشی به افراد جامعه و مبارزه با اعتیاد در شهرستان دماوند برگزار شد.
پنجشنبه 6 تير 1398

جلسه هم اندیشی ارتقاء رشته ورزشی بولینگ، بیلیارد و بولس در شهرستان دماوند

جلسه هم اندیشی ارتقاء رشته ورزشی بولینگ، بیلیارد و بولس در شهرستان دماوند با حضور پیام نظر رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران جلسه هم اندیشی ارتقاء رشته ورزشی بولینگ، بیلیارد و بولس در شهرستان دماوند برگزار شد.
چهارشنبه 5 تير 1398

پلمپ یک واحد فروش غیر مجاز سم در دماوند

پلمپ یک واحد فروش غیر مجاز سم در دماوند رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند از پلمپ یک واحد صنفی فروش سم و کود شیمیایی فاقد مجوز قانونی خبر داد.
سه شنبه 4 تير 1398

توقیف ادوات حفاری چاه غیر مجاز در شهرستان دماوند

توقیف ادوات حفاری چاه غیر مجاز در شهرستان دماوند مدیر امور منابع آب دماوند از شناسایی 15 حلقه چاه غیر مجاز و 3 مورد توقیف ادوات حفاری چاه غیرمجاز در محدوده عملکرد این امور در هفته گذشته خبر داد.
سه شنبه 4 تير 1398