En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دیدار نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس و فرمانداران این دو شهرستان با وزیر نیرو / پیگیری مشکلات مربوط به برق و فاضلاب شهرستان دماوند

دیدار نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس و فرمانداران این دو شهرستان با وزیر نیرو / پیگیری مشکلات مربوط به برق و فاضلاب شهرستان دماوند نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس و فرمانداران این دو شهرستان با وزیر نیرو دیدار کرده و همچنین مشکلات مربوط به برق و فاضلاب شهرستان دماوند را مورد پیگیری قرار دادند.
دوشنبه 13 مرداد 1399

۱۰۰ طرح صنعتی در دماوند اجرایی می‌شود

۱۰۰ طرح صنعتی در دماوند اجرایی می‌شود مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان تهران با بیان اینکه هم اکنون ۷۰ طرح سرمایه گذاری شهرک صنعتی شماره ۲ دماوند آغاز شده، گفت: در نظر است که ۱۸۰ طرح صنعتی در این شهرک ایجاد شود که ۱۰۰ طرح آن در سال جاری و ۸۰ طرح در سال آینده اجرایی خواهد شد.
دوشنبه 13 مرداد 1399

تشکیل کمیته نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شهرستان دماوند/ عادی‌انگاری و تردد غیرضروری عامل افزایش ابتلا به کرونا در دماوند

تشکیل کمیته نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شهرستان دماوند/ عادی‌انگاری و تردد غیرضروری عامل افزایش ابتلا به کرونا در دماوند معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند از تشکیل کمیته نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان خبر داد و گفت: عادی‌انگاری و تردد غیرضروری عامل افزایش ابتلا به کرونا در دماوند است.
دوشنبه 13 مرداد 1399

برگزاری نخستین نشست کمیته نظارت بر اجرای دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در شهرستان دماوند

برگزاری نخستین نشست کمیته نظارت بر اجرای دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در شهرستان دماوند نخستین نشست کمیته نظارت بر اجرای دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در شهرستان دماوند برگزار شد.
دوشنبه 13 مرداد 1399

برگزاری نشست مشترک رئیس اداره صمت دماوند و مرکز رشد دانشگاه رودهن

برگزاری نشست مشترک رئیس اداره صمت دماوند و مرکز رشد دانشگاه رودهن نشست مشترک رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند و مرکز رشد دانشگاه رودهن برگزار شد.
دوشنبه 13 مرداد 1399

نظارت و ارزشیابی بر رفتار و عملکرد قضات در واحدهای قضایی دماوند و فیروزکوه

نظارت و ارزشیابی بر رفتار و عملکرد قضات در واحدهای قضایی دماوند و فیروزکوه نظارت و ارزشیابی بر رفتار و عملکرد قضات در واحدهای قضایی دماوند و فیروزکوه با حضور معاون نظارت و بازرسی دادگستری استان تهران انجام شد.
يکشنبه 12 مرداد 1399

برگزاری نخستین جشنواره پویش ورزش‌های همگانی در فضای مجازی

برگزاری نخستین جشنواره پویش ورزش‌های همگانی در فضای مجازی نخستین جشنواره پویش ورزش‌های همگانی در فضای مجازی برگزار می‌شود.
يکشنبه 12 مرداد 1399

اجرای طرح غربالگری بیماری‌های شایع بانوان در مسکن مهر مهرآباد

اجرای طرح غربالگری بیماری‌های شایع بانوان در مسکن مهر مهرآباد طرح غربالگری بیماری‌های شایع بانوان در مسکن مهر مهرآباد اجرا شد.
يکشنبه 12 مرداد 1399

تعویض پمپ چاه آب شرب شماره 2 در روستای وادان

تعویض پمپ چاه آب شرب شماره 2 در روستای وادان مدیر امور بهره‌برداری شهر کیلان از تعویض پمپ چاه آب شرب شماره 2 در روستای وادان خبر داد.
شنبه 11 مرداد 1399

نخستین عمل جراحی لاپاراسکوپی در بیمارستان سوم شعبان دماوند انجام شد

نخستین عمل جراحی لاپاراسکوپی در بیمارستان سوم شعبان دماوند انجام شد نخستین عمل جراحی لاپاراسکوپی در بیمارستان سوم شعبان دماوند انجام شد.
شنبه 11 مرداد 1399