En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برگزاری مسابقات تکواندوی قهرمانی در دماوند

برگزاری مسابقات تکواندوی قهرمانی در دماوند مسابقات تکواندوی قهرمانی در شهرستان دماوند برگزار شد.
دوشنبه 22 مهر 1398

ویژه انتخابات / برگزاری چهارمین نشست هماهنگی برگزاری انتخابات در بخش رودهن

ویژه انتخابات / برگزاری چهارمین نشست هماهنگی برگزاری انتخابات در بخش رودهن چهارمین نشست هماهنگی برگزاری انتخابات در بخش رودهن با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد.
دوشنبه 22 مهر 1398

به مناسبت هفته جهانی کودک انجام شد

آموزش احیای پایه کودک توسط شبکه بهداشت و درمان در آبسرد

آموزش احیای پایه کودک توسط شبکه بهداشت و درمان در آبسرد به مناسبت هفته جهانی کودک، آموزش احیای پایه کودک و سوانح و حوادث و پیشگیری از غرق شدگی توسط شبکه بهداشت و درمان در شهر آبسرد انجام شد.
دوشنبه 22 مهر 1398

به مناسبت روز جهانی غذا انجام شد

برگزاری گردهمایی اطلاع‌رسانی و آموزش اصناف و اتحادیه‌ها توسط شبکه بهداشت و درمان دماوند

برگزاری گردهمایی اطلاع‌رسانی و آموزش اصناف و اتحادیه‌ها توسط شبکه بهداشت و درمان دماوند گردهمایی اطلاع‌رسانی و آموزش اصناف و اتحادیه‌ها توسط کارشناس شبکه بهداشت و درمان در دماوند برگزار شد.
دوشنبه 22 مهر 1398

شهردار دماوند خبر داد

اجرای ۶۰ پروژه عمرانی و خدماتی در شهر دماوند

اجرای ۶۰ پروژه عمرانی و خدماتی در شهر دماوند شهردار دماوند از اجرای ۶۰ پروژه عمرانی و خدماتی در بخش زیرسازی، جدول‌گذاری و آسفالت، ترمیم آسفالت معابر، حوزه خدمات شهری و فضای سبز در سطح شهر دماوند خبر داد.
دوشنبه 22 مهر 1398

رونمایی از اسناد مالکیت اراضی فاقد سند در شهر آبسرد

رونمایی از اسناد مالکیت اراضی فاقد سند در شهر آبسرد اسناد مالکیت اراضی فاقد سند در شهر آبسرد با حضور فرماندار شهرستان و معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان تهران رونمایی شد.
دوشنبه 22 مهر 1398

شهردار آبسرد خبر داد

تحویل 770 سند مالکیت تک‌برگی در شهر آبسرد

تحویل 770  سند مالکیت تک‌برگی در شهر آبسرد شهردار آبسرد گفت: در این خصوص از تعداد هزار و 116 عدد سند تک برگی صادر شده، ۷۷۰ سند تحویل داده شده است، علاوه بر این، ۲۲۶ سند تک برگی توسط واحد صدور سند شهر آبسرد در دست اقدام است.
دوشنبه 22 مهر 1398

10 درصد از اسناد صادر شده در استان تهران مربوط به دماوند است

 10 درصد از اسناد صادر شده در استان تهران مربوط به دماوند است معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان تهران گفت: ما در استان تهران 90 هزار جلد سند صادر کردیم که 10 درصد این میزان مربوط به شهرستان دماوند بوده و می‌توان گفت که دماوند در این زمینه پیش‌رو است.
دوشنبه 22 مهر 1398

فرماندار دماوند:

غفلت از دماوند استان تهران را متضرر می‌سازد

غفلت از دماوند استان تهران را متضرر می‌سازد فرماندار دماوند گفت: غفلت از وضعیت شهرستان دماوند در زمینه آب و‌هوا، ساخت‌و‌ساز و بسیاری از امور، نه تنها دماوند، بلکه استان تهران را متضرر می‌کند.
دوشنبه 22 مهر 1398

مدیر امور منابع آب دماوند خبر داد

توقیف یک دستگاه تراکتور به عنوان ادوات حفاری غیرمجاز در دماوند

توقیف یک دستگاه تراکتور به عنوان ادوات حفاری غیرمجاز در دماوند مدیر امور منابع آب دماوند، از توقیف یک دستگاه تراکتور به عنوان ادوات حفاری غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
يکشنبه 21 مهر 1398