En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دیدار رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دماوند با سرپرست بخشداری مرکزی دماوند

دیدار رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دماوند با سرپرست بخشداری مرکزی دماوند رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دماوند با سرپرست بخشداری مرکزی دماوند دیدار کرد.
شنبه 11 مرداد 1399

۵۳۹ رأس دام در ۲ کشتارگاه دماوند قربانی شد

۵۳۹ رأس دام در ۲ کشتارگاه دماوند قربانی شد رئیس دامپزشکی شهرستان دماوند گفت: هم‌زمان با روز عرفه و عید سعید قربان، ۵۳۹ رأس دام سبک و سنگین در دو کشتارگاه شهرستان دماوند قربانی شد.
شنبه 11 مرداد 1399

کاهش ۴۳ درصدی فوتی‌های کرونا در دماوند

کاهش ۴۳ درصدی فوتی‌های کرونا در دماوند رئیس بیمارستان سوم شعبان دماوند گفت: با توجه به افزایش تعداد بستری‌های بیمارستان سوم شعبان دماوند در پیک دوم کرونا نسبت به پیک اول، شاهد کاهش ۴۳درصدی فوتی‌های کرونا در منطقه نسبت به پیک اول شیوع بیماری هستیم.
شنبه 11 مرداد 1399

بيش از ٤٠٠ كيلوگرم از گوشت و آلايش آلوده در دماوند از چرخه مصرف انساني حذف شد/ ثبت بیش از ۱۹ هزار کیلوگرم از گوشت و نذورات در دماوند از طریق سامانه‌ فضای مجازی

بيش از ٤٠٠ كيلوگرم از گوشت و آلايش آلوده در دماوند از چرخه مصرف انساني حذف شد/ ثبت بیش از ۱۹ هزار کیلوگرم از گوشت و نذورات در دماوند از طریق سامانه‌ فضای مجازی با نظارت دامپزشكی شهرستان دماوند در روز عرفه و عيدقربان، بيش از ٤٠٠ كيلوگرم از گوشت و آلايش آلوده از چرخه مصرف انسانی حذف شد.
جمعه 10 مرداد 1399

۲۳ هکتار از اراضی ملی و زراعی دماوند به ارزش۲۷۰ میلیارد رفع تصرف شد

۲۳ هکتار از اراضی ملی و زراعی دماوند به ارزش۲۷۰ میلیارد رفع تصرف شد دادستان عمومی و انقلاب دماوند از رفع تصرف ۲۳ هکتار از اراضی ملی و زراعی دماوند به ارزش ۲۷۰ میلیارد تومان خبر داد.
جمعه 10 مرداد 1399

" عید قربان " روز آزمایش و سربلندی از ذبح نفس در پیشگاه حق تعالی است

 " عید قربان " روز آزمایش و سربلندی از ذبح نفس در پیشگاه حق تعالی است فرماندار شهرستان دماوند گفت: عید قربان روز آزمایش و سربلندی از ذبح نفس در پیشگاه حق تعالی است.
جمعه 10 مرداد 1399

تقدیر از گروه ورزش پهلوانی زورخانه‌ای دانش‌آموزی یاوران مهدی(عج) شهرستان دماوند

تقدیر از گروه ورزش پهلوانی زورخانه‌ای دانش‌آموزی یاوران مهدی(عج) شهرستان دماوند اعضای گروه ورزش پهلوانی زورخانه‌ای دانش‌آموزی یاوران مهدی(عج) شهرستان دماوند تقدیر شدند.
پنجشنبه 9 مرداد 1399

شرکت ۱۴۹ نفر داوطلب در آزمون استعدادهای درخشان ورودی پایه هفتم منطقه رودهن

شرکت ۱۴۹ نفر داوطلب در آزمون استعدادهای درخشان ورودی پایه هفتم منطقه رودهن ۱۴۹ نفر داوطلب در آزمون استعدادهای درخشان ورودی پایه هفتم منطقه رودهن شرکت کردند.
پنجشنبه 9 مرداد 1399

دعوت از داوطبان جهادی در طرح همراه با بیمار کرونایی در بیمارستان سوم دماوند/ انجام روزانه 50 سی.تی.اسکن برای بیماران مشکوک به کرونا در بیمارستان سوم شعبان دماوند

دعوت از داوطبان جهادی در طرح همراه با بیمار کرونایی در بیمارستان سوم دماوند/ انجام روزانه 50 سی.تی.اسکن برای بیماران مشکوک به کرونا در بیمارستان سوم شعبان دماوند رئیس بیمارستان سوم شعبان دماوند از دعوت از داوطبان جهادی در طرح همراه با بیمار کرونایی در این مرکز درمانی خبر داد و گفت: روزانه 50 سی.تی.اسکن برای بیماران مشکوک به کرونا در بیمارستان سوم شعبان دماوند انجام می‌شود.
پنجشنبه 9 مرداد 1399

آغاز مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه در آستانه عید سعید غدیر

آغاز مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه در آستانه عید سعید غدیر امام جمعه شهرستان دماوند از اجرای مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه در آستانه عید سعید غدیر خبر داد.
پنجشنبه 9 مرداد 1399