En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تکمیل کتابخانه خیر ساز در دماوند نیازمند تخصیص اعتبار و تأیید نقشه است

تکمیل کتابخانه خیر ساز در دماوند نیازمند تخصیص اعتبار و تأیید نقشه است مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تهران با هدف تسریع در روند ساخت کتابخانه خیرساز دماوند با فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
دوشنبه 26 فروردين 1398

بهره‌برداری از طرح گلزار شهدای محله درویش دماوند در خردادماه

بهره‌برداری از طرح گلزار شهدای محله درویش دماوند در خردادماه فرماندار دماوند در نشست ساماندهی گلزار شهدای این شهرستان، با اشاره به اهمیت ساماندهی گلزار شهدای محله درویش دماوند به تعیین زمانی مشخص برای این امر پرداخته و از شهرداری و بنیاد شهید خواست که با معرفی نمایندگانی به پیگیری امور بپردازند.
دوشنبه 26 فروردين 1398

گزارش تصویری / نشست ساماندهی گلزارهای شهدای شهرستان دماوند

گزارش تصویری / نشست ساماندهی گلزارهای شهدای شهرستان دماوند نشست ساماندهی گلزارهای شهدای شهرستان دماوند به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور معاون اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران و مدیران دستگاه های ذیربط در فرمانداری دماوند برگزار شد.
دوشنبه 26 فروردين 1398

تهیه و ارسال اجناس مورد نیاز مردم مناطق سیل زده در استان خوزستان

تهیه و ارسال اجناس مورد نیاز مردم مناطق سیل زده در استان خوزستان فرماندار شهرستان دماوند گفت: با توجه به آب و هوای گرم خوزستان نیاز به اقلام ضروری از جمله پنکه، کولر آبی، پشه‌بند، لوازم بهداشتی، البسه و دمپایی وجود دارد.
يکشنبه 25 فروردين 1398

دومین جلسه ساماندهی و بهبود مدیریت فرمانداری دماوند برگزار شد

دومین جلسه ساماندهی و بهبود مدیریت فرمانداری دماوند برگزار شد دومین جلسه ساماندهی و بهبود مدیریت فرمانداری شهرستان دماوند با حضور کارشناسان واحد برنامه ریزی با تبیین برخی از مؤلفه های مد نظر در راستای ساماندهی و بهبود مدیریت این نهاد برگزار شد.
يکشنبه 25 فروردين 1398

دادستان دماوند:

رونق تولید یک شعار نبوده بلکه یک فرمان حکومتی است

رونق تولید یک شعار نبوده بلکه یک فرمان حکومتی است دادستان شهرستان دماوند با تأکید براینکه رونق تولید یک شعار نیست بلکه یک فرمان حکومتی است، گفت: افرادی که در چهارچوب نظام و برای رونق کشور حرکت می کنند حمایت شوند و هرگونه کوتاهی باید برخورد شود.
يکشنبه 25 فروردين 1398

امام جمعه دماوند:

کارفرمایان برای رفع مشکلات خود مطالبه گر باشند

کارفرمایان برای رفع مشکلات خود مطالبه گر باشند امام جمعه دماوند یکی از راه های رفع مشکلات را مطالبه گری خود کارفرمایان و سرمایه گذاران دانست و افزود: با توجه به ارتباطی که بین مسئولان ارشد شهرستان با استان وجود دارد، می توان بسیاری از مشکلات را حل کرد در صورتی که خود مراکز تولید نیز پیش قدم باشند.
يکشنبه 25 فروردين 1398

اولین نشست رونق تولید شهرستان در کارخانه آب معدنی دماوند برگزار شد

اولین نشست رونق تولید شهرستان در کارخانه آب معدنی دماوند برگزار شد اولین نشست رونق تولید شهرستان با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان و مدیران ادارات ذیربط در کارخانه آب معدنی دماوند برگزار شد.
يکشنبه 25 فروردين 1398

فرماندار دماوند:

هدف مسئولان منطقه رونق تولید و ایجاد اشتغال است

هدف مسئولان منطقه رونق تولید و ایجاد اشتغال است فرماندار شهرستان دماوند گفت: هدف مسئولان منطقه با توجه به پیام ارزشمند رهبر معظم انقلاب، رونق تولید و ایجاد اشتغال در سال جاری است و این ظرفیت برای رفع موانع و تقویت بخش های فعال و نیمه فعال تولیدی وجود دارد که البته لازم است دستگاه از تمامی ظرفیت ها استفاده کنند.
يکشنبه 25 فروردين 1398

مشکلات فعالان ناوگان سنگین درون شهری دماوند بررسی شد

مشکلات فعالان ناوگان سنگین درون شهری دماوند بررسی شد در نشستی با حضور نمایندگان کامیون داران و دستگاه های مربوطه مشکلات مربوط به تخصیص سهمیه سوخت لازم بررسی و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شد.
شنبه 24 فروردين 1398