En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار دماوند خبر داد
راه‌های 4 روستای دماوند باز شد / تلاش برای وصل شبکه برق

فرماندار دماوند خبر داد<br />راه‌های 4 روستای دماوند باز شد / تلاش برای وصل شبکه برق فرماندار شهرستان دماوند از باز شدن چهار راه روستایی در شهرستان دماوند در پی سیل اخیر خبر داد و گفت: شرکت توزیع برق در حال رفع قطعی برق در این روستاها است.
سه شنبه 20 مرداد 1394

فرماندار دماوند:
خبرنگاران بسترساز حضور پرشور مردم در انتخابات هستند

فرماندار دماوند:<br />خبرنگاران بسترساز حضور پرشور مردم در انتخابات هستند فرماندار شهرستان دماوند گفت: خبرنگاران بسترساز حضور پرشور مردم در انتخابات هستند و آنها وظیفه دارند که صداقت و حق‌الناس را در انعکاس اخبار انتخابات در اولویت خود قرار دهند.
دوشنبه 19 مرداد 1394

با حضور مدیرکل دفتر مطالعات رسانه‌های وزارت ارشاد
خبرنگاران و فعالان عرصه خبر شهرستان دماوند تجلیل شدند + تصاویر

با حضور مدیرکل دفتر مطالعات رسانه‌های وزارت ارشاد<br />خبرنگاران و فعالان عرصه خبر شهرستان دماوند تجلیل شدند + تصاویر خبرنگاران و فعالان عرصه خبر شهرستان دماوند با حضور مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان این شهرستان تجلیل شدند.
دوشنبه 19 مرداد 1394

رئیس ستاد مدیریت بحران دماوند خبر داد
استفاده مطلوب از ظرفیت‌های مدیریت بحران در دماوند

رئیس ستاد مدیریت بحران دماوند خبر داد<br />استفاده مطلوب از ظرفیت‌های مدیریت بحران در دماوند رئیس ستاد مدیریت مدیریت بحران شهرستان دماوند از استفاده ظرفیت‌های مطلوب مدیریت بحران برای مقابله با حوادث در این شهرستان خبر داد
سه شنبه 13 مرداد 1394

در مانور طرح ولایت صورت گرفت
محک آمادگی و توان نیروهای ستاد مدیریت بحران در دماوند + تصاویر

در مانور طرح ولایت صورت گرفت<br />محک آمادگی و توان نیروهای ستاد مدیریت بحران در دماوند + تصاویر آمادگی و توان نیروهای ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند در مانور طرح «ولایت» محک خورد.
سه شنبه 13 مرداد 1394

معاون فرماندار دماوند خبر داد
پلمپ حلقه160چاه غیرمجاز در شهرستان دماوند تا پایان سال جاری

معاون فرماندار دماوند خبر داد<br />پلمپ  حلقه160چاه غیرمجاز در شهرستان دماوند تا پایان سال جاری معاون برنامه‌ریزی فرماندار شهرستان دماوند از پلمپ 160 حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان دماوند خبر داد.
چهارشنبه 7 مرداد 1394

فرماندار شهرستان دماوند از کارگاه تحقیقاتی ماشین‌های برقی بازدید کرد

فرماندار شهرستان دماوند از کارگاه تحقیقاتی ماشین‌های برقی بازدید کرد صبح امروز فرماندار شهرستان دماوند به همراه معاون برنامه‌ریزی و شهردار دماوند از کارگاه تحقیقاتی ماشین‌های برقی در دماوند بازدید کرد.
سه شنبه 6 مرداد 1394

گزارش تصویری بازدید فرماندار شهرستان دماوند از کشتارگاه دماوند

گزارش تصویری بازدید فرماندار شهرستان دماوند از کشتارگاه دماوند فرماندار شهرستان دماوند و جمعی از مسئولان شهرستان با حضور در محل کشتارگاه دماوند از آن بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات آن قرار گرفته و دستوراتی مبنی بر رفع آن صادر کرد.
دوشنبه 5 مرداد 1394

فرماندار شهرستان دماوند از کشتارگاه دماوند بازدید کرد

فرماندار شهرستان دماوند از کشتارگاه دماوند بازدید کرد فرماندار شهرستان دماوند ظهر امروز از کشتارگاه سنتی این شهرستان به منظور بررسی و رفع هرچه‌ سریع‌تر مشکلات آن بازدید کرد.
دوشنبه 5 مرداد 1394

فرماندار شهرستان دماوند:
وضعیت احداث کشتارگاه جدید دماوند تعیین تکلیف می‌شود

فرماندار شهرستان دماوند:<br />وضعیت احداث کشتارگاه جدید دماوند تعیین تکلیف می‌شود فرماندار شهرستان دماوند گفت: وضعیت تأسیس کشتارگاه جدید شهرستان دماوند به‌زودی تعیین تکلیف می‌شود.
شنبه 3 مرداد 1394