En
 آرشیوآخرین اخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

موافقت‌نامه مجوز فعالیت دفتر نمایندگی موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در شهرستان دماوند از سوی فرمانداری صادر شد

موافقت‌نامه مجوز فعالیت دفتر نمایندگی موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در شهرستان دماوند از سوی فرمانداری این شهرستان صادر شد.
شنبه 30 دي 1396

معاون برنامه‌ریزی، اداری و امور مالی فرماندار شهرستان دماوند خبر داد؛

بیکاران جویای کار در شهرستان دماوند حدود ۵۵۰۰ نفر هستند/ مشکلات مالکیت اراضی شهرک‌ صنعتی ۲ دماوند با حضور استاندار مرتفع می‌شود

معاون برنامه‌ریزی، اداری و امور مالی فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه بیکاران جویای کار در شهرستان دماوند حدود پنج هزار و ۵۰۰ نفر هستند، گفت: مشکلات مالکیت اراضی شهرک‌ صنعتی ۲ دماوند با حضور استاندار مرتفع می‌شود.
شنبه 30 دي 1396

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران؛

دماوند سومین شهرستان مهاجرپذیر استان تهران است/ شهرستان دماوند فاقد مرکز کارآفرینی با مجوز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با بیان اینکه دماوند سومین شهرستان مهاجرپذیر استان تهران است گفت: هیچ مرکز کارآفرینی با مجوز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان دماوند وجود ندارد.
شنبه 30 دي 1396

مسئول امور مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان تهران خبر داد؛

افتتاح و بهره‌برداری یک هزار واحد مسکن مهر دماوند در دهه فجر/ آماده‌سازی یک قطعه زمین جهت احداث مدرسه و درمانگاه در مسکن مهر گیلاوند/ پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصدی در احداث کلانتری مسکن مهر گیلاوند

مسئول امور مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از افتتاح و بهره‌برداری یک هزار واحد مسکن مهر دماوند در دهه فجر خبر داد و گفت: یک قطعه زمین جهت احداث مدرسه و درمانگاه در مسکن مهر گیلاوند آماده‌سازی شده است.
سه شنبه 26 دي 1396

گزارش تصویری نشست ستاد هماهنگی گرامیداشت دهه مبارک فجر شهرستان دماوند

نشست ستاد هماهنگی گرامیداشت دهه مبارک فجر شهرستان دماوند برگزار شد+ تصاویر
سه شنبه 26 دي 1396

فرماندار شهرستان دماوند خبر داد

افتتاح بزرگ‌ترین پروژه مسکن مهر استان تهران در دماوند/ مشعل گاز روستای اوچونک دماوند روشن می‌شود

فرماندار شهرستان دماوند از افتتاح بزرگ‌ترین پروژه استان تهران به مناسبت دهه فجر در این شهرستان خبر داد و گفت: مشعل گاز روستای اوچونک دماوند در دهه فجر روشن می‌شود.
سه شنبه 26 دي 1396

فرماندار شهرستان دماوند:

تحویل ۸۰ درصد از واحدهای مسکن مهر مهرآباد رودهن/ مسکن مهر دماوند در بخش زیر ساخت‌ها با مشکلاتی مواجه است

فرماندار دماوند در حاشیه دیدار معاون وزیر راه از پروژه های مسکن مهر «مهرآباد» و «گیلاوند» گفت: ۸۰ درصد از واحدهای مسکن مهر «مهرآباد» تحویل شده است.
يکشنبه 17 دي 1396

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی خبر داد

تأمین اعتبارات تصفیه‌خانه فاضلاب مسکن مهر رودهن از وزارت نیرو/ مشکلات مسکن مهر رودهن در یک سال آینده برطرف خواهد شد

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از اختصاص یک‌هزار میلیارد تومان برای خدمات زیربنایی مسکن مهر در کشور خبر داد و گفت: اعتبارات تصفیه‌خانه فاضلاب مسکن مهر رودهن از وزارت نیرو تأمین می‌شود.
يکشنبه 17 دي 1396

با حضور فرمانده انتظامی شرق استان تهران

وضع امنیتی و انتظامی شهر آبسرد بررسی شد/ سردار ناظری: پلیس با تمام توان چتر امنیتی مطلوب در جامعه برقرار می‌کند

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه تأمین و برقراری امنیت جامعه و شهروندان، مهم‌ترین وظیفه پلیس است، گفت: پلیس با تمام توان خود چتر امنیتی مطلوب در جامعه برقرار می‌کند.
يکشنبه 17 دي 1396

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند

پشت‌میزنشینی به عنوان آفت جامعه در بحث اشتغال است/ ایجاد شرکت‌های تعاونی در اشتغال افراد جویای کار در شهرستان دماوند تأثیرگذار است

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه پشت‌میزنشینی به عنوان آفت جامعه در بحث اشتغال است، گفت: ایجاد شرکت‌های تعاونی در اشتغال افراد جویای کار در شهرستان دماوند تأثیرگذار می‌باشد.
چهارشنبه 13 دي 1396