En

آرشیو

گزارش تصویری برگزاری مانور مقدماتی، رژه امدادی و خدماتی ستاد بحران شهرداری دماوند ویژه طرح زمستان سال ۹۶

(13)

برگزاری مانور مقدماتی، رژه امدادی و خدماتی ستاد بحران شهرداری دماوند ویژه طرح زمستان سال ۹۶ با حضور معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان دماوند در شهرک مهک گیلاوند برگزار شد.

پنجشنبه 16 آذر 1396

فرماندار دماوند تأکید کرد

لزوم آمادگی دستگاه‌ها برای مقابله با حوادث احتمالی در دماوند/ اختصاص زمین برای اسکان اضطراری در دماوند تعیین تکلیف شود

(10)

فرماندار شهرستان دماوند با تأکید بر لزوم آمادگی دستگاه‌ها برای مقابله با حوادث احتمالی در این شهرستان گفت: اختصاص زمین برای اسکان اضطراری در دماوند تعیین تکلیف شود.

پنجشنبه 16 آذر 1396

معاون مؤسسه ژئوفیزیک:

دماوند سابقه زلزله ۷٫۱ ریشتری را دارد/ ۱۳۲۷ خرده زلزله در دماوند ثبت شده است/ زمین لرزه اخیر دماوند به گسل مشاء وصل می‌شود

(9)

معاون مرکز لرزه نگاری مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران با بیان اینکه دماوند سابقه زلزله ۷٫۱ ریشتری را دارد، گفت: یک‌هزار و ۳۲۷ خرده زلزله در دماوند ثبت شده که زلزله اخیر به گسل مشاء و شاخه‌های ناشناخته آن وصل می‌شود.

پنجشنبه 16 آذر 1396

معاون فرماندار دماوند خبر داد

صدور اسناد عرصه برای تثبیت مالکیت در مسکن مهر دماوند/ شهرداری‌ها و دهیاری‌ها مکلف به رعایت قانون ملی ساختمانی هستند

(5)

معاون امور فنی و عمرانی فرماندار شهرستان دماوند از صدور اسناد عرصه برای تثبیت مالکیت در مسکن مهر این شهرستان خبر داد و گفت: شهرداری‌ها و دهیاری‌های دماوند مکلف به رعایت قانون ملی ساختمانی هستند.

پنجشنبه 16 آذر 1396

گزارش تصویری سفر رئیس سازمان تأمین اجتماعی کشور به شهرستان دماوند

(15)

گزارش تصویری سفر رئیس سازمان تأمین اجتماعی کشور به شهرستان دماوند

شنبه 11 آذر 1396

فرماندار شهرستان دماوند:

بیمارستان‌های دماوند در وصول مطالبات دچار مشکل هستند/ احداث درمانگاه تأمین اجتماعی در آبسرد و کیلان ضرورت دارد

(19)

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه بیمارستان‌های این شهرستان در بخش وصول مطالبات دچار مشکل هستند، گفت: احداث درمانگاه تأمین اجتماعی در آبسرد و کیلان ضرورت دارد.

شنبه 11 آذر 1396

در بازدید رئیس سازمان تامین اجتماعی از شهرهای دماوند و رودهن مطرح شد

پرداخت بخشی از بدهی‌های تأمین اجتماعی به بیمارستان سوم شعبان در آبان‌ماه سال جاری/ پیگیری ارائه خدمات درمانی رایگان به بیمه شدگان تأمین اجتماعی در بیمارستان‌های شهرستان دماوند/ پیگیری وصول مطالبات مراکز درمانی در رودهن طی هفته جاری

(13)

رئیس سازمان تامین اجتماعی با اشاره پرداخت بخشی از بدهی‌های تأمین اجتماعی به بیمارستان سوم شعبان در آبان‌ماه سال جاری و پیگیری ارائه خدمات درمانی رایگان به بیمه شدگان تأمین اجتماعی در این شهرستان خبر داد.

شنبه 11 آذر 1396

به مناسبت هفته بسیج انجام شد

دیدار فرماندار با بسیجیان فرمانداری شهرستان دماوند برگزار شد

(24)

دیدار فرماندار با بسیجیان فرمانداری شهرستان دماوند به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور معاونان برنامه ریزی، عمرانی و بخشدار مرکزی برگزار شد.

چهارشنبه 8 آذر 1396

در نشست اعضای شورای تخصصی تئاتر با فرماندار شهرستان دماوند مطرح شد؛

قول مساعدت اختصاص یک قطعه زمین جهت ساخت سالن بلک باکس تئاتر برای هنرمندان در شهرهای دماوند و آبسرد

(19)

قول مساعدت اختصاص یک قطعه زمین جهت احداث سالن بلاک باکس تخصصی تئاتر در شهرهای دماوند و آبسرد در نشست اعضای شورای تخصصی تئاتر با فرماندار شهرستان دماوند داده شد.

سه شنبه 7 آذر 1396

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان دماوند خبر داد

لزوم جمع‌آوری پرنده فروش‌های سیار در معابر و جاده‌های شهرستان دماوند به‌منظور جلوگیری از آنفولانزای حاد پرندگان/ امحای پرندگان یک واحد پرورش بوقلمون در شهرستان دماوند طی یک ماه گذشته

(12)

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان دماوند از لزوم جمع‌آوری پرنده فروش‌های سیار در معابر و جاده‌ها شهرستان دماوند به‌منظور جلوگیری از آنفولانزای حاد پرندگان خبر داد.

سه شنبه 7 آذر 1396