En
تاریخ : سه شنبه 17 بهمن 1396
کد 1226

استاندار تهران در جمع مردم شهر رودهن:

توجه به درخواست مردم در حوزه تقسیمات کشوری/ شورای برنامه‌ریزی استان تهران در دماوند تشکیل می‌شود

استاندار تهران بر لزوم توجه به درخواست مردم در حوزه تقسیمات کشوری تأکید کرد و گفت: شورای برنامه‌ریزی استان تهران در دماوند تشکیل می‌شود.
محمدحسین مقیمی در جمع مردم شهر رودهن اظهار کرد: مردم شهر و روستا راه امام راحل را شناختند و پس از اتفاقات ۱۹ دی سال ۵۶ که تعدادی به شهادت رسیدند، در ۲۹ بهمن سال ۵۶ در تبریز و … به خیابان آمدند و حمایت میلیونی خود را از امام خمینی (ره) نشان دادند.
وی افزود: مردم وارد خیابان شدند و شعار دادند که دنباله‌روی امام خمینی (ره) و به دنبال پیاده‌سازی احکام اسلام و شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی هستند که این شعار با پیروزی انقلاب اسلامی محقق شد.
استاندار تهران ادامه داد: دشمنان نمی‌خواستند ما به استقلال برسیم و جنگ را به ما تحمیل و ما را تحریم کردند که ما دست از اهداف خود برداریم؛ اما مردم در جنگ از امام راحل حمایت کردند و بعد از آن بازسازی کشور با تبعیت از رهبری صورت گرفت و امروز همه برای رساندن کشور به اهداف خود باید رهبری را حمایت کنیم و تلاش، کار و فعالیت بیشتری انجام دهیم.
مقیمی اضافه کرد: در بخش دولتی و خصوصی هرکجا هستیم باید تلاش بیشتری انجام دهیم تا کشور در امر اقتصادی به توفیق دست یابد.
وی بیان کرد: امروز استقلال سیاسی داریم و زیر بار حرف دشمن نمی‌رویم و فقط درباره مسائل اقتصادی باید تلاش بیشتری شود و دولت اقدامات خود را به انجام خواهند رساند و با حمایت از رهبری بتوانیم کشور را به اهداف خود برسانیم.
استاندار تهران گفت: دوباره به دماوند خواهیم آمد و شورای برنامه‌ریزی استان تهران را در دماوند تشکیل می‌دهیم و مسائل و مشکلات برنامه‌ریزی استان و شهرستان، بحث آب و فاضلاب، عمران، آبادی و … را بررسی خواهد کرد.
مقیمی اضافه کرد: شهرستانی که در هفته آینده به آن سفر خواهیم کرد، دماوند است؛ پل روگذر منطقه پیگیری شده و بقیه موارد را در سفر قریب‌الوقوع به دماوند مطرح خواهیم کرد.
وی در خصوص تقسیمات کشوری گفت: این موارد تخصصی است و به درخواست مردم توجه خواهیم داشت و در جلسه آتی در دماوند با حضور همه مدیران کل در چهار گروه از صبح تا شب مسائل بررسی خواهد شد.


  • نوشته شده
  • در سه شنبه 17 بهمن 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 92