En
تاریخ : يکشنبه 22 بهمن 1396
کد 1230

با حضورفرماندار شهرستان دماوند

چهار پروژه عمرانی و خدماتی شهر آبعلی افتتاح شد

همزمان با نهمین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی پروژه های عمرانی و خدماتی شهر آبعلی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 600 میلیون تومان افتتاح شد.
فرماندار شهرستان دماوند در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی شهر آبعلی در خصوص افتتاح پروژه ها گفت: چهار پروژه به بهره برداری رسید درشهرآبعلی عمدتا مربوط به جدولگذاری، زیرسازی و آسفالت بود و با توجه به قرار گرفتن مسیرارتباطی هراز در این شهر، تسهیل و ساماندهی عبور و مرور مسافران یک ضرورت است.
مجید صفری یکی از نیازهای این شهر را فعال شدن شورای سرمایه گذاری دانست و بیان کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهر آبعلی و قرار گرفتن در یک مسیر ترانزیتی، برای برون رفت از مشکلات اعتباری در این شهر و انجام پروژه های کلان، با تشکیل شورای سرمایه گذاری می توان اقدامات ارزشمندی در این شهر محقق ساخت.
فرماندار دماوند گفت: شهر آبعلی از پتانسیل ها و قابلیت های خوبی همچون پیست آبعلی، هتل تاریخی آبعلی در زمینه گردشگری برخوردار است که با حضور بخش خصوصی این ظرفیت دوچندان خواهد شد.
همچنین کاظم شریف آهی، شهردار آبعلی ضمن تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خصوص پروژه های افتتاحی بیان کرد : نخستین پروژه افتتاح خیابان شهید سلطان آهی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان از محل اعتبارات استان به طول یک کیلومتر به بهره برداری رسید.
وی در خصوص دومین پروژه نیز عنوان کرد: افتتاح میدان شهید حججی و خیابان لوار با اعتباری بالغ بر 132 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی و داخلی که جدول گذاری آن بطول 500 متر و آسفالت و زیرسازی به طول یک هزار و 100 متر انجام شد.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: پروژه بعدی ساماندهی و محوطه سازی و دیوار کشی به مساحت 620 متر مکعب با اعتبار 300 میلیون تومانی از محل اعتبارات استانی و آخرین پروژه افتتاح خیابان گلها با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان و اسفالت و زیرسازی آن به طول یک هزار و 600 متر بود.  • نوشته شده
  • در يکشنبه 22 بهمن 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 63