En
تاریخ : دوشنبه 23 بهمن 1396
کد 1233

جلسه بررسی مشکلات آب شرب روستای بیدک برگزار شد

مشکلات آب شرب روستای بیدک با حضور فرماندار شهرستان دماوند بررسی شد.
فرماندار شهرستان در این جلسه با اشاره به مشکل آب شرب روستای بیدگ اظهار داشت: در بخشی از روستای بیدک که به مسکن جوانان اختصاص دارد و به بافت روستایی الحاق شده، تعدادی واحد مسکونی ساخته شده است که با مشکل خدمات رسانی مواجه هستند.
مجید صفری افزود: در حال حاضر خدماتی همچون برق و گاز در حال بررسی ارائه خدمات هستند و از این بابت مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد اما موضوع آب شرب با قدری پیچیدگی همراه است که با همفکری مجموعه آبفای شهری و دیگر ارگانها رفع خواهد شد.
وی به محدودیت منابع آبی و همچنین فرسودگی شبکه آبرسانی در این روستا اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: شبکه آبرسانی روستا بسیار فرسوده است به صورتی که بیش از نیمی از آبی که وارد مدار توزیع می شود هدر می رود و مقرر شد برای ترمیم و بازسازی آن طرحی توسط آبفای شهری تهیه و جهت طرح در کمیته برنامه ریزی در اختیار بخشداری مرکزی قرار گیرد.
فرماندار شهرستان دماوند تصریح کرد: در این جلسه مقرر شد، ضمن بررسی راهکارهایی به منظور تأمین آب دائم برای بافت جدید روستا، آبفای شهری موظف شد از همان منابع قبلی آب که برای آبرسانی به روستا در اختیار دارد به خانوارهای ساکن در این بافت با حفظ قوانین و مقررات مربوطه آبرسانی انجام دهد.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 23 بهمن 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 61