En
تاریخ : دوشنبه 21 اسفند 1396
کد 1284

با حضور فرماندار شهرستان دماوند

آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال 96 برگزار شد

آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش دماوند در سال 96 با حضور فرماندار شهرستان دماوند برگزارشد.
فرماندار شهرستان دماوند در این جلسه ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته توسط  مجموعه آموزش و پروش اظهار داشت: فعالیتهای انجام شده نشان دهنده پویایی و تحرک در آموزش و پرورش است که باید با برنامه ریزی مدون این مهم بیش از پیش دنبال شود.
مجید صفری تغییر دیدگاه را در برخی کارها به خصوص حوزه مهم آموزش و پرورش به منظور پیشرفت در روند کار بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: دولت هم اکنون با مشکلات مالی مواجه است اما نمی توان کار تعلیم و تربیت را به این بهانه تعطیل کرد و اگر کارها با برنامه ریزی انجام شود می توان در این زمینه به موفقیت دست یافت.
وی شورای آموزش و پرورش را از مهمترین شوراهای در سطح شهرستان معرفی کرد و بیان داشت: مهم ترین تصمیمات برای تربیت علمی و فکری نسل آینده در این شورا اتخاذ می گردد و شورای آموزش و پرورش مرجع تصمیم گیری کلان در موضوع آموزش و پرورش است.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان دماوند خاطرنشان ساخت: از مهمترین سیاستهایی که باید در این شورا تدوین شود برنامه ای برای مواجهه آموزش و پرورش با تهدیدات و آسیبهای اجتماعی است که دانش آموزان را تهدید می کند که در آن ضمن شناخت این آسیبها راهکاری برای مبارزه با ایم موضع اندیشیده شود.
فرماندار شهرستان دماوند آموزش و پرورش را در کنار تأمین امنیت از جمله مهمترین نیاز جوامع برای پیشرفت عنوان کرد و بیان داشت: هر کشوری که می خواهد رو به پیشرفت حرکت کند باید برای این دو مقوله  برنامه ریزی داشته باشد.
گفتنی است در ابتدای این جلسه مدیریت آموزش و پرورش دماوند به تشریح عملکرد آموزش و پرورش در 6ماهه گذشته پرداخت و پیرامون موضوعاتی همچون خدمات سفر و تجهیز مدارس در آستانه نوروز، هفته بزرگداشت مقام معلم  بحث و تبادل نظر شد.


  • نوشته شده
  • در دوشنبه 21 اسفند 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 58