En
تاریخ : سه شنبه 22 اسفند 1396
کد 1285

فرماندار شهرستان دماوند خبر داد

اتخاذ تمهیدات لازم برای استقبال از مسافران نوروزی در دماوند/ پیش‌بینی افزایش ۲ برابری اسکان مسافران دماوند در نوروز ۹۷

فرماندار شهرستان دماوند از اتخاذ تمهیدات لازم برای استقبال از مسافران نوروزی در این شهرستان خبر داد و گفت: افزایش ۲ برابری اسکان مسافران دماوند در نوروز ۹۷ پیش‌بینی می‌شود.
مجید صفری در حاشیه مانور طرح آرامش سفر و آرامش بهاری که در آستان امامزاده هاشم(ع) دماوند برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه درآستانه روزهای پایانی سال هستیم می‌بایست بهترین برنامه‌ها را برای پذیرایی و ارائه خدمات به شهروندان و مهمان‌ها داشته باشیم که در این خصوص اقدامات لازم انجام شده است.
وی گفت: دماوند به دلیل اینکه در دو مسیر فیروزکوه و هراز به انتهای شمال متصل بوده از اهمیت بالایی برخوردار است و پایگاه‌های امدادی و انتظامی در بحث  امنیتی، انتظامی، ترافیکی و خدماتی در جایگاه‌های متعدد برپا شده است.
فرماندار شهرستان دماوند افزود: در بخش رودهن ۲ پایگاه، دماوند ۲ پایگاه و در هر شهر یک پایگاه خدماتی در نظر گرفته‌ایم و  نیروهای اورژانس، امداد، هلال احمر و خصوصاً انتظامی و راهور بر اساس برنامه در طول ایام تعطیل آماده باش هستند.
صفری با بیان اینکه در نظر داریم بهترین خدمات را در ایام تعطیلات به مسافران ارائه دهیم اظهار داشت: تقریباً ظرفیت اسکان‌ها نسبت به سال گذشته ۲ برابر افزایش یافته است  و خیلی نگران این موضوع نخواهیم بود.
وی در پایان گفت: ستاد خدمات سفر با همکاری همهٔ دستگاه‌های مجری آماده هستند و منتظر مسافران نوروزی هستیم که به بهترین وجه از آن‌ها استقبال کنیم.


 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 اسفند 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 66