En
تاریخ : شنبه 18 فروردين 1397
کد 1305

دیدار فرماندار شهرستان دماوند با مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران

فرماندار شهرستان دماوند با مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران دیدار کرد
در این دیدار رضا گرزین مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران به بیان خدمات این اداره کل پرداخت و افزود: آموزش مهارت به کارجویان و ارتقاء مهارت شاغلین از اهداف این سازمان است.
وی اظهار داشت: خدمات و آموزشهای ارائه شده توسط این مرکز کاملا به صورت رایگان است و می تواند به تولید شغل و حفظ اشتغال در شهرستان کمک نماید.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران همچنین از فرماندار شهرستان دماوند خواست با فعال نمودن کمیته مهارت شهرستان و پایش آموزش های مفید منطبق با نیاز شهرستان و بازار کار به آموزش کارجویان در این زمینه که منجر به تولید شغل خواهد شد توجه ویژه ای داشته باشد.
فرماندار شهرستان دماوند نیز در این دیدار ضمن تقدیر از تلاشها و زحمات صورت گرفته شده در مراکز فنی و حرفه ای خواهران و برادران در سطح شهرستان اظهار داشت: علی رقم کمبودها و محدودیت ها با تعامل بین دستگاه ها خدمات شایانی در زمینه آموزش فنی و حرفه ای ارائه شده است.
مجید صفری تعیین تکلیف ساختمان مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران را مهمترین اولویت سازمان فنی و حرفه ای دانست و بیان داشت: ساختمان ایجاد شده بیش از 90درصد پیشرفت فیزیکی دارد و قریب به 5 سال است که عملیات تکمیل آن به دلیل نبود اعتبار متوقف شده و در حال حاضر بلااستفاده است.
وی وجود این ساختمان را یکی از ظرفیتهای شهرستان در جهت گسترش فضای آموزش فنی و حرفه ای دانست و افزود: در حال حاضر مرکز فنی و حرفه ای خواهران به لحاظ مکان دچارمشکلات زیادی است که می توان با تکمیل این پروژه از ظرفیت بالای آموزش بانوان در زمینه توسعه اشتعال خانگی استفاده کرد.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 18 فروردين 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 43