En
تاریخ : شنبه 18 فروردين 1397
کد 1306

جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان دماوند برگزار شد

اولین جلسه ستاد خدمات سفر با حضور فرماندار شهرستان دماوند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند،فرماندار شهرستان دماوند در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای اعضای ستاد خدمات سفر در طول ایام تعطیلات نوروزی که به خدمات رسانی به مسافران انجام شد اظهار داشت: طبق آمارهای موجود،ستاد خدمات سفر شهرستان دماوند جزء برترین ستادهای استان تهران در زمینه خدمت رسانی به مسافران نوروزی است .
مجید صفری افزود: در حال حاضر و پس از اتمام کار ستاد در ایام نوروز و به منظور تقویت ستاد در ایام سفرهای بعدی، دبیرخانه ستاد خدمات سفر باید ارزیابی دقیقی از عملکرد ستاد ارائه و نقاط ضعف و قوت را احصاء نماید تا از این تجربه در مراحل بعدی فعالیت ستاد مورد استفاده قرار گیرد.
وی یکی از موضوعات مهم ستاد خدمات سفر در شهرستان را دائمی نبودن آن عنوان کرد و بیان داشت: این ستاد فعالیت خود را بیشتر در نوروز و یا در ایام تعطیلات تابستان انجام می دهد و در مابقی ایام سال فعالیتی ندارد که موجب بروز مشکلاتی می گردد، لذا ضروری است تا این ستاد به صورت فعال در همه ایام سال حضور داشته باشد و با برنامه ریزی به ارائه خدمات در این زمینه اقدام نماید.
فرماندار شهرستان دماوند خاطرنشان ساخت: حضور مسئولین شهرستان به خصوص فرماندار،معاونان،شهرداران و مسئولین دستگاه های خدمات رسان در طول فعالیت ستاد خدمات سفر می تواند بسیاری از مشکلات را کاهش دهد که لازم است برای سال آینده برنامه ریزی صورت گیرد که شخص مسئول دستگاه در منطقهحضور فعال تری داشته باشند.
صفری همچنین از دستگاه های متولی برپایی نمایشگاه های فصلی در سطح شهرستان خواست با توجه به ظرفیت های خوبی که در منطقه وجود دارد این نمایشگاه ها به صورت دائمی فعالیت نمایند و محصولات و کالاهای اساسی و فرهنگی و غیره را بدون واسطه به دست مردم برسانند.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 18 فروردين 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 39