En
تاریخ : چهارشنبه 22 فروردين 1397
کد 1311

با حضور فرماندار شهرستان دماوند

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش دماوند در سال 97 برگزار شد

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش دماوند در سال 97 با حضور فرماندار و اعضای این شورا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند،فرماندار شهرستان دماوند در این جلسه که در سالن جلسات آموزش و پرورش دماوند برگزار شد،شورای آموزش و پرورش را مرجع ساست گذاری در این حوزه معرفی کرد و اظهار داشت: در این شورا باید سیاستهای کلی با در نظر گرفتن قوانین بالادستی تدوین شود و راهکارهای لازم برای اجرا ارائه گردد.
مجید صفری افزود: سیاست گذاری نیازمند آن است که موضوعات مختلف که پیرامون آموزش و پرورش جریان دارد و نیازمند تصمیم از سوی شورا است در کمیسیون های مربوطه کارشانسی شود و به این شورا پیشنهاد گردد که اعضاء با توجه به توانمندی های شهرستان و اولویتها تصمیمات لازم را اتخاذ نمایند.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان دماوند نگاه کارشناسانه در تصمیم گیری های شورای آموزش و پرورش را بسیار با اهمیت دانست و بیان داشت: تصمیماتی که توسط این شورا گرفته می شود در برگیرنده طیف گسترده ای از آینده سازان این کشور است و به همین علت همه اعضاء باید در حوزه کاری خود به صورت دقیق پیشنهادات را بررسی نمایند و راهکارهای علمی ارائه نمایند.
وی از مدیریت آموزش و پروش شهرستان خواست تا با تقسیم کار بین اعضاء شورای آموزش و پرورش وظیفه هر عضو را مشخص نماید و در صورتجلسات در کنار مصوبات اقدام کننده آن نیز مشخص گردد و گزارش انجام مصوبات را به شورای در جلسه های آتی ارائه نماید.
فرماندار شهرستان دماوند همچنین با اشاره به تعیین شعار سال جاری توسط رهبر معظم انقلاب خاطرنشان ساخت: آموزش و پرورش فرصت های زیادی برای تحقق حمایت از کالای ایرانی دارد و می تواند با تغییر الگوی مصرف و فرهنگ سازی بین آینده سازان این مرز و بوم این شعار را در جامعه نهادینه سازد.
گفتنی است اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دماوند با دستور جلسه مراسم تقدیر از فرهنگیان شهرستان در روز معلم و همچنین پیشنهاد راهکارهایی در جهت درآمدزایی پایدار برای آموزش و پروش همراه بود که تصمیمات لازم در این زمینه با ارائه نظراتی از سوی اعضاء اتخاذ شد.


  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 فروردين 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 49