En
تاریخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397
کد 1356

نشست بررسی مشکلات ICT شهرستان دماوند با حضور مسئولان وزارت ارتباطات برگزار شد

فرماندار شهرستان دماوند: مسئولان تا پایان سال جاری برای حل شدن مشکلات حوزه ارتباطی شهرستان در برنامه ریزی کنند.
مجید صفری اظهار کرد: ارتباطات و فناوری، امروزه در جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با فراهم ساختن زیرساخت های لازم، امکانات خوبی را در شهرستان خواهیم داشت تا شهروندان بتوانند از این امکانات استفاده کنند.
وی  وجود نقاط کور ارتباطی در شهرستان را یک مشکل بزرگ دانست و تاکید کرد: امیدواریم تا پایان سال97 که سال استثنایی و پرکاری برای شهرستان ما است، این مشکل حل شود.
فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: همه مسئولان در دستگاه های دولتی موظف به ارائه برنامه یک ساله هستند و باید برای حل مشکلات تا پایان سال جاری برنامه ریزی انجام دهند.
صفری افزود: از مهمترین مشکلاتی که در ادارات شهرستان دماوند وجود دارد می توان به فیبر نوری اشاره کرد که در سال های گذشته اتصال فیبر نوری انجام شده اما به بهره برداری نرسیده است.
وی ادامه داد: در خصوص بحث پست بانک به دهیاری های روستاهای شهرستان دماوند ابلاغ کردیم تا شعبات پست بانک را در روستا ها فعال کنند تا افرادی که در روستا ها زندگی می کنند بتوانند از خدمات پست بانک استفاده کنند.
فرماندار شهرستان دماوند گفت: انتظار ما از شهرستان دماوند این است که در استان تهران در بحث ارائه خدمات به مقام برتر رسیده و در جهت برآورده ساختن این انتظار از تلاش و کوشش خود در این راستا دریغ نمی کنیم.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 25 ارديبهشت 1397
  • توسط فاطمه قربانی
  • تعداد بازدید 70