En
تاریخ : چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397
کد 1357

/ اخبار کوتاه /

برگزاری جلسه بررسی پیشرفت فاضلاب شهرستان،حضور فرماندار در ستاد اقامه نماز جمعه، دیدار فرماندار با اعضای هئیت امنای مرکزی دماوند و بازدید از احداث راه دسترسی به پروژه کتاخانه عمومی شهر دماوند
/جلسه بررسی پیشرفت پروژه فاضلاب شهرستان دماوند برگزار شد/
در این جلسه گزارشی از روند اجرای پروژه توسط مشاور طرح ارائه و برخی مشکلات در این زمینه مطرح شد.
پیگیری وصول موافقتنامه پروژه از طرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، اعلام جدول زمانبندی پروژه توسط شرکت آبفای شرق استان تهران و تعیین اعضای کمیته هماهنگی اجرای طرح فاضلاب شهرستان دماوند از جمله مصوبات این جلسه بود.
گفتنی است،پروژه فاضلاب شهری در شهرستان دماوند از مصوبات شورای برنامه ریزی و توسعه استان که در بهمن ماه سال گذشته در دماوند برگزار شد بود که با پیگیری های صورت گرفته در مرحله انجام مناقصات قرار دارد.


/فرماندار شهرستان دماوند با اعضای هیئت امنای مرکزی محلات دماوند دیدار کرد/
در این دیدار فرماندار شهرستان دماوند به تشریح سیاستهای دولت در زمینه مشارکت مردم در فعالیتهای اجتماعی پرداخت و افزود: طبق سیاست دولت باید بتوانیم همه امور را به مردم واگذار کنیم .
مجید صفری افزود: بر همین اساس در شهرستان تشکیلاتی را در 3 حوزه دماوند، بخش رودهن و بخش مرکزی به وجود آورده ایم که در آن نماینده هر کدام از اقشار مردم حضور دارند که با ایجاد ارتباط بین گروه های هدف می توانند رابط خوبی بین مسئولان و مردم باشند و دیدگاه های خود را بیان نمایند.


/جلسه هماهنگی ستاد نماز جمعه دماوند برگزار شد/
جلسه هماهنگی ستاد اقامه نماز جمعه شهر دماوند با حضورامام جمعه شهرستان دماوند، فرماندار، شهردار، فرماندهان پلیس و پلیس راهور و دیگر اعضا برگزار شد.
در این جلسه پیرامون هرچه بهتر برگزار ی نماز جمعه شهرستان موضوعات توسط اعضا مطرح و برخی مشکلات از جمله کمبود پارکینگ خودرو و راه های دسترسی به مسجد جامع دماوند مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات به منظور رفع آن اتخاذ گردید.

/بازدید فرماندار شهرستان دماوند از پروژه کتاخانه عمومی شهر دماوند/
عصر روز سه شنبه، فرماندار شهرستان و شهردار دماوند به همراه  "مهندس پیمان" خیر سازنده کتابخانه عمومی شهر دماوند از محل پروژه بازدید کردند.
این بازدید به منظور آگاهی از میزان پیشرفت احداث جاده دسترسی تازه ساحته شده  و همچنین رفع برخی از مشکلات محوطه کتابخانه انجام شد و مقرر شد تا شهرداری دماوند تا پایان خردادماه این جاده دسترسی به همراه محوطه سازی پروژه را به پایان برساند.


  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 104