En
تاریخ : يکشنبه 20 خرداد 1397
کد 1389

با هدف بررسی مشکلات مردمی صورت گرفت

بازدید مسئولان از 3 روستای بخش مرکزی شهرستان دماوند

فرماندار شهرستان دماوند: باتوجه به بازدید های انجام شده در روستاهای گلدشت بالا و پایین و اسلام آباد، مشکلات یکسانی داشتند که امیدواریم بتوانیم در کمترین زمان ممکن، مشکلات این روستاها را مرتفع کنیم.
مجید صفری اظهار کرد: مشکلات روستاهای گلدشت بالا و پایین و اسلام آباد که مورد بازدید قرار گرفت مشابه بود و مهم ترین آن بحث آب شرب روستایی بود که امیدواریم با کمک امور آب روستایی بتوانیم این مشکل را حل کنیم.
وی با اشاره به مشکلات مربوط به طرح هادی در روستاهای یاد شده بیان کرد: یکی دیگر از مشکلات روستاها، طرح هادی است که در این خصوص مقرر گردید با برگزاری نشستی با حضور مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران این مشکل نیز در روستاها مرتفع گردد.
فرماندار شهرستان دماوند تاکید کرد: بحث اختلاف بین حریم و بافت شهر و روستا از دیگر موارد مطرح شده بود که شهردار دماوند در این زمینه ورود کرده و قول پیگیری در این خصوص را دادند.
صفری در خصوص افزایش اعتبار دهیاری ها توضیح داد: در دوره دوم دولت تدبیر و امید، شاهد بهترین و بیشترین کمک در دهیاری ها و شوراها بودیم و این فرصتی است تا بتوانیم اعتبارات دهیاری ها را افزایش دهیم.
وی در خصوص مشکلات اسلام آباد چنین گفت: در خصوص مشکل گاز در این روستا مقرر شد با ارائه لیست تعیین تکلیف صورت پذیرد.
فرماندار شهرستان دماوند در خصوص تعیین تکلیف کارگاه های ریخته گری در این روستا تاکید کرد: با توجه به اینکه تعداد 11 کارگاه ریخته گری در این محل وجود دارد، با نصب فیلتر و بازدیدهای دوره ای توسط بازرسان محیط زیست مشکلاتشان مرتفع شود.
صفری خاطرنشان کرد: در این بازدیدها مشکلات شهروندان نسبت به بازدیدهای گذشته کمتر بوده و توجه به تمهیدات صورت گرفته در خصوص رفع مشکلات، پیش از بازدید در بخشداری، احتمال اینکه در بازدیدهای آینده دیدار مردمی را داشته باشیم بیشتر است.
وی  عنوان کرد: اعتبارات تملک نیز جزء محدوده شهری است که به دستگاه ها تخصیص می یابد و دستگاه ها می توانند در حریم مشترک از آن استفاده کنند.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 20 خرداد 1397
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 98