En
تاریخ : سه شنبه 22 خرداد 1397
کد 1392

فرماندار شهرستان دماوند در نشست کارگروه پسماند مطرح کرد:

برای دفع زباله های شهری باید اقدامات اساسی صورت بگیرد

فرماندار شهرستان دماوند در دومین نشست کارگروه پسماند در شهرستان دماوند گفت: برای دفع زباله های شهری باید اقدامات اساسی صورت بگیرد.
مجید صفری در این نشست که با حضور فرماندار شهرستان پردیس و شهرداران 7 شهر این دو شهرستان برگزار شد،اظهار داشت:  تعیین تکلیف زباله ها و نخاله های شهری  میتواند به حفظ محیط زیست و سلامت محیط زندگی منجر شود و در همین راستا باید با تشکیلات قوی بکوشیم تا منطقه را از آلودگی های زیست محیطی نجات دهیم.
وی افزود: دفع زباله در سیستم خدمات شهری، به صورتی که اکنون در حال انجام است منجر به نابودی محیط زیست در دراز مدت می شود و در این خصوص باید اقدام اساسی صورت بگیرد.
فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: شهرداری های شهرستان های دماوند و پردیس در تشکیلات سازمان پسماند عضویت دارند و  میتوانند با ارائه طرحی متمرکز به منظور تفکیک و دفن زباله ها به صورت کاملا مکانیزه در کاهش آبودگی محیط زیستی و کسب درآمد پایدار اقداماتی را انجام دهند.
لازم به ذکر است درادامه جلسه،  مدیرعامل شرکت مدیریت پسماند شهرستان های دماوند و پردیس، گزارشی از روند اجرای کار  و اقدامات صورت گرفته شده توسط این شرکت ارائه کرد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 خرداد 1397
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 48