En
تاریخ : چهارشنبه 23 خرداد 1397
کد 1394

فرماندار شهرستان دماوند در نشست هماهنگی امور شهری و روستایی مطرح کرد:

اجرای طرح فاضلاب شهرستان با جدیت پیگیری می شود

فرماندار شهرستان دماوند گفت: اجرای طرح فاضلاب در شهرهای شهرستان با جدیت دنبال می شود و این طرح طبق زمانبندی تعیین شده اجرا خواهد شد.
مجید صفری در نشست هماهنگی امور شهری و روستایی که با حضور معاونان فرمانداری، بخشدار بومهن، رئیس شورای اسلامی شهرستان، شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان برگزار شد اظهار داشت: موضوع فاضلاب در اولویت پروژه های شهرستان قرار دارد و با هماهنگی که بین اعضای این نشست باید مطابق با زمان تعیین شده پیش رود.
وی افزود: مسئولیت پیگیری این پروژه به لحاظ اهمیت به شخص معاون فنی و عمرانی فرمانداری واگذار شده است و باید از این فرصت به شکل مطلوب استفاده کرد.
فرماندار شهرستان دماوند به اهمیت تشکیل شورای سرمایه گذاری در سطح شهرها و بخش های شهرستان اشاره و بیان کرد: این شورا باید در هر پنج شهر و دو بخش مرکزی و رودهن تشکیل شود که تا کنون تنها شهرداری دماوند به تشکیل این شورا اقدام نموده است و جلسات منظمی را برگزار می نماید.
صفری خاطرنشان کرد: در فرمانداری شهرستان یک کارشناس آشنا به مسائل حوزه سرمایه گذاری عهده دار مسئولیت هماهنگی و پیگیری فرصت های سرمایه گذاری در هر بخش ما شده است تا بتوانیم از فرصت استثنایی که تصویب 30 مصوبه سرمایه گذاری در شهرستان به صورت مطلوب استفاده نماییم.
نماینده عالی دولت در شهرستان دماوند به موضوع اختصاص سهم نیم درصد شهرداری ها به کتابخانه های عمومی شهرستان اشاره و تصریح کرد: در شهرستان دماوند کتابخانه عمومی مطلوب وجود ندارد، به همین منظور باید توجه ویزه ای نسبت به احداث یا تکمیل خدمت رسانی در کتابخانه های عمومی صورت گیرد و شهرداری ها موافق هستند طبق قانون این سهم را به نهاد کتابخانه های عمومی پرداخت نمایند.
فرماندار شهرستان دماوند تاکید کرد: این نشست به منظور بررسی موضوعات مشترک در شهرها و روستاهای شهرستان تشکیل می شود و از این پس به صورت ماهانه با طرح یک موضوع اولویت دار و ارسالی شهرستان به صورت دوره ای شکل خواهد گرفت.
وی همچنین دو موضوع نصب دوربین های شهری توسط شهرداری ها و ساخت مجموعه ای به منظور نگهداری از معتادان متجاهر را از اولویت های عمومی شهرستان عنوان کرد.


  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 خرداد 1397
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 81