En
تاریخ : دوشنبه 19 شهريور 1397
کد 1503

سومین نشست ستاد هماهنگی مرسمات اربعین برگزار شد

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند گفت: گردهمایی عظیم اربعین حسینی هویت مهمی برای شیعیان به شمار می رود که باید از این فرصت معنوی به درستی استفاده کرد.

شاهرخ جهانشاهی در سومین نشست ستاد اربعین حسینی که در فرمانداری دماوند تشکیل شد، اظهار کرد: پیاده روی اربعین، سمبل وحدت و ولایتمداری است و اثرات فرهنگی بزرگی در ملت و جوانان داشته است.

وی با بیان اینکه برخی افراد توفیق حضور در پیاده روی اربعین را ندارد ولی دوست دارند در ثواب زیارت آن شریک باشند گفت: یکی از راه های شریک شدن در ثواب پیاده روی اربعین، برگزاریپیاده روی هایی در سطح شهرستان است که امیدواریم امسال از شهر دماوند مردم باپای پیاده خود را به آستان مقدس امامزاده هاشم(ع) برسانند.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: انتظار می رود با توجه به توان و ظرفیت شهرستان مانند سالهای گذشته خدمات خوبی را ارائه دهیم و همه نهادها، دستگاه ها و افراد تلاش مضاعف داشته باشند.

جهانشاهی با اشاره به اهمیت مسائل امنیتی و انتظامی در مراسم اربعین، تاکید کرد: مسئله امنیت و رعایت نظم و مقرارات از مسائل مهمی است که باید رعایت شود چرا که حضور همه ما نماد فرهنگ مردم استان و شهرستان است و باید همه مسائل را رعایت نماییم.

وی ادامه داد: برگزاری مراسم های عزاداری نباید به چشم یک برنامه اداری دیده شود، چراکه همتی همگانی است که باید با برنامه ریزی صحیح ، در جهت هر چه با شکوه تر برگزار شدن آن همراه باشد.

 

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 19 شهريور 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 20