En
تاریخ : چهارشنبه 21 شهريور 1397
کد 1505

فرماندار شهرستان دماوند

پیش بینی 90نقطه به منظور ایجاد اقامتگاه بوم گردی در شهرستان دماوند

فرماندار شهرستان دماوندگفت: در خصوص اشتغال روستایی و گردشگری در شهرها و روستاهای شهرستان دماوند، 90 نقطه برای احداث اقامتگاه بوم گردی مشخص شده اند.
مجید صفری در بازدید از روستاهای هویر، دهنار، مومج، یهر و کهنک که به منظور بررسی و رفع مشکلات روستاییان انجام شد، اظهار کرد: با توجه به تلاش مسئولان، شاهد عملکرد مثبت آن ها در خصوص انجام عملیات عمرانی در روستاها هستیم.
وی افزود: باید از فرصت ها در جهت مسیر درست استفاده کنیم و با همه مشکلاتی که دشمنان برای این نظام ایجاد می کنند محکم تر بایستیم، چرا که عملکرد مثبت ما باعث اعتماد بیشتر مردم نسبت به نظام می شود.
فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: در بحث اشتغال روستایی و گردشگری در شهرستان در سال جاری در حوزه روستایی 60 نقطه و در بخش شهری ۳۰ نقطه برای ایجاد اقامتگاه بوم‌گردی در نظر گرفته شده است.
صفری تاکید کرد: در شهرستان دماوند برای بحث گردشگری با حفظ باغات این نقاط تهیه شده که در حال مشخص کردن سرمایه گذار هستیم و در بخش روستایی در هفته گذشته 11 نقطه اقامتگاه بوم‌گردی را به بهره برداری رساندیم.
وی خاطرنشان کرد: مسائل مورد پیگیری و انجام کارهایی که دهیاران و شوراها در روستاها انجام می دهند، باید با نظر کارشناسی دستگاه های مربوطه صورت گیرد.
فرماندار شهرستان دماوند تصریح کرد: بحث ساخت و ساز غیر مجاز در روستاها باید به شدت جدی گرفته شود و در خصوص مالیات بر ارزش افزوده که به روستاها تزریق شده، هزینه آن باید برای انجام عملیات عمرانی در روستاها مصرف شود.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 شهريور 1397
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 24