En
تاریخ : چهارشنبه 21 شهريور 1397
کد 1507

نماینده مردم شهرستان های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی:

آغاز عملیات اجرایی پروژه گازرسانی روستاهای محور دلیچایی از مهر ماه سال جاری

نماینده مردم شهرستان ای دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص بحث گازرسانی اقدامات اساسی صورت گرفته و طرح مطالعاتی آن انجام شده که از مهر ماه سال جاری، عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
قاسم میرزایی نیکو در خصوص بازدید از روستاهای هویر، دهنار، مومج، یهر، کهنک اظهار کرد: دو مشکل عمده در روستاهایی که امروز مورد بازدید قرار گرفتند، پروژه گازرسانی و راه سازی بود.
نماینده مردم شهرستان های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به انجام پروزه گازرسانی در روستاهای نامبرده شده، برای راه سازی و آسفالت جاده روستاها نیز اعتباراتی تخصیص داده شده که اداره راه و شهرسازی، بعد از اتمام عملیات گاز رسانی شروع به فعالیت خواهد کرد.
میرزایی نیکو تصریح کرد: طرح هادی، اینترنت، برق، الحاق به بافت، طرح گردشگری و مسائل بهداشتی از دیگر مباحث مطرح شده در این روستاها بودند که با توجه به مصوبات انجام شده تا دو ماه آینده به ارزیابی مجدد در این خصوص خواهیم رسید.
وی خاطرنشان کرد: در روستای مومج هم شبکه برق و طرح هادی آن پیگیری می شود و اداره آب نیز نیازمندی های به وجود آمده در خصوص آب روستا را تامین خواهد کرد.
نماینده مردم شهرستان های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حدود 2 میلیارد و چهارصد میلیون تومان در طی 3 سال اخیر به دهیاری های این 5 روستا از طریق ارزش افزوده اختصاص یافت و علاوه بر آن حدود 7 میلیارد تومان پروژه اجرا شده است.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 شهريور 1397
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 27