En
تاریخ : چهارشنبه 21 شهريور 1397
کد 1510

در نشست شورای آموزش و پرروش دماوند مطرح شد

اتخاذ تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس در دماوند/ سرویس مدارس دماوند ساماندهی شده است

معاون سیاسی انتظامی فرماندار دماوند از اتخاذ تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس این شهرستان خبر داد و گفت: طبق دستورالعمل‌ها، سرویس مدارس دماوند از طریق تعاونی‌های حمل و نقل ساماندهی شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، شاهرخ جهانشاهی در حاشیه نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان دماوند اظهار کرد: نشست شورای آموزش و پرورش دماوند با محوریت بازگشایی مدارس پیگیری و برگزار شد.

وی افزود: در آستانه بازگشایی مدارس هستیم و باید تمهیداتی اندیشیده شود تا در ابتدای مهرماه هیچ کمبود و مشکلی در بحث بازگشایی و آغاز فعالیت مدارس وجود نداشته باشد و دانش‌آموزان بدون کمبود تجهیزات و امکانات سر کلاس‌های درس حاضر شوند.

معاون سیاسی انتظامی فرماندار دماوند گفت: با توجه به بازگشایی مدارس هماهنگی‌های لازم با ناجا و پلیس راهور صورت می‌گیرد تا از بروز مشکلات ترافیکی در شهرها جلوگیری شود به‌خصوص اینکه هفته نخست آغاز فعالیت مدارس بسیار مهم است و باید پیش‌بینی‌های لازم انجام شود.

جهانشاهی تصریح کرد: در خصوص ساماندهی سرویس مدارس، بر اساس دستورالعملی که از استان ابلاغ شده، هماهنگی‌های لازم برای ساماندهی این موضوع از طریق تعاونی‌ها صورت گرفته و در آغاز سال تحصیلی جدید مشکلی از نظر سرویس و حمل و نقل دانش‌آموزان نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: برای سرویس مدارس روندی تعریف شده تا حتماً از تعاونی‌های حمل و نقل استفاده شود تا اینکه مشکل و معضلاتی از سوی افراد ناشناس و خودروهای شخصی به وجود نیاید.

معاون سیاسی انتظامی فرماندار دماوند با بیان اینکه اقدامات لازم برای تأمین معلمان در مدارس از سوی آموزش و پرورش انجام شده است، بیان کرد: در این خصوص، با اقدامات صورت گرفته، هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت و همه مدارس در روز نخست مهرماه با حضور معلمان و نشاط هرچه بیشتر آغاز به فعالیت می‌کنند.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 شهريور 1397
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 17