En
تاریخ : شنبه 14 مهر 1397
کد 1540

فرماندار شهرستان دماوند:

شهرستان دماوند بالاترین سطح امنیتی را دارد

فرماندار شهرستان دماوند گفت: با همکاری همه مسئولان توانستیم بالاترین سطح امنیت را در سطح شهرستان برقرار کنیم.
مجید صفری صبح امروز در صبحگاه مشترک اقتدار و عزت نیروهای مسلح که در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی یادآور خاطره رشادت و دلیری های آن ها در عرصه خدمت به نظام و ایجاد امنیت و یادآور اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.
وی افزود: اعضای شورای تامین شهرستان با تمام قدرت و قوای خود، در خصوص موضوعات امنیتی و انتظامی وقت گذاشته و مسائل را بررسی می کنند.
فرماندار شهرستان دماوند در خصوص امنیت بالای شهرستان دماوند تاکید کرد: با توجه به همکاری نیروهای امنیتی و انتظامی توانستیم امنیت بالایی را در شهرستان دماوند برقرار کرده اما تا رسیدن به نتیجه مطلوب فاصله داریم.
صفری بیان کرد: برای آن که ضریب امنیت در شهرستان را بالا ببریم، باید تلاش کرده و هشیاری بیشتری نسبت به موضوعات داشته باشیم.
وی ادامه داد: نحوه جنگ دشمنان با ما تغییر کرده و اگر نحوه مبارزه با آن ها را به روز نکنیم و خود را آماده مقابله با ترفندهای جدید آنان نکنیم، از آن ها عقب می مانیم.
فرماندار شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: باید در مقابل توطئه های دشمنان خود را به روز کرده که این موضوع از وظایف اصلی نیروهای امنیتی و انتظامی است و باید با راهکارهای مختلف، بتوانیم توطئه دشمن را خنثی کنیم.
صفری تصریح کرد: موضوع مهمی که در شورای تامین مورد بحث قرار دارد این است که چگونه بتوانیم شهرستانی امن و بدون سرقت، بی نظمی و نا امنی از لحاظ ترافیکی و امنیتی داشته باشیم، که این اتفاق با اتحاد و همدلی با یکدیگر رخ می دهد.
وی افزود: همه مسئولان هشیارند تا با ایجاد امنیت، اعتماد مردم را به نظام جلب کرده و بی اعتمادی را از بین ببریم که این امر یکی از مهم ترین رسالت ما است.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 14 مهر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 19