En
تاریخ : سه شنبه 24 ارديبهشت 1398
کد 2040

تدابیر ویژه پلیس برای ماه مبارک رمضان

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از تدابیر ویژه پلیس برای برقراری فضای مناسب در ماه مبارک رمضان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان با تبریک ماه مبارک رمضان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پلیس همه تدابیر لازم را برای برقراری فضای مناسب در ماه مبارک رمضان در نظر گرفته است.


وی گفت: با حاکم شدن فضای معنوی بر کشور در ماه مبارک رمضان، پایبندی مردم به رعایت شئونات اسلامی نیز افزایش میابد و امید است جرایم در این ماه همانند سال های گذشته کاهش داشته باشد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران بیان کرد: پلیس در سطح شرق استان تهران از هم اکنون فضا را برای مراسمات این ماه و راهپیمایی روز قدس و نماز عید فطر در نظر گرفته است.

وی افزود: پلیس در ماه رمضان تدابیر ویژه ای را برای رفاه حال هموطنان در نظر گرفته و ضمن حضور پررنگ در معابر شهری خصوصا به هنگام افطار و سحر با فعال کردن گشت های نظامی زمینه ی آرامش و آسایش بیشتر مردم روزه دار را فراهم می کند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه یکی از طرح های پلیس در ماه مبارک رمضان حضور در پارک های سطح شهر است، ادامه داد: پلیس سعی دارد‌ با حضور پررنگ خود در این مکان ها با کسانی که بخواهند امنیت را خدشه دار کند برخورد قانونی انجام دهد.

ناظری بیان کرد: فعالیت اغذیه فروشان و مراکز پذیرایی در ماه مبارک رمضان تا یک ساعت قبل اذان مغرب ممنوع بوده و وظیفه پذیرایی از مسافران نیز بر عهده واحدهای پذیرایی بین راهی است.

این مقام مسئول اضافه کرد: پلیس در ماه مبارک رمضان با نظارت کامل به واحد های صنفی از جمله اغذیه فروشی ها، مراکز پذیرایی، کافی شاپ ها و.... با این دسته از واحدها و متصدیانی که شئونات اسلامی را رعایت نکنند قاطعانه برخورد و نسبت به تعطیلی آنها اقدام خواهد کرد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران تصریح کرد: مردم و افرادی که به دلیل مسافرت، بیماری و عوامل دیگر قادر به روزه گرفتن نیستند از هر گونه اعمال و رفتاری که تظاهر به روزه خواری کند خودداری کنند و طبق قانون روزه خواری در منظر عموم ممنوع است و کسانی که اقدام به این کار کنند به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

وی افزود: پلیس با اجرای طرح های مختلف جهت روان سازی ترافیک در محور های منتهی به محل برگزاری مجالس و سخنرانی ها در ماه مبارک رمضان اقدام خواهد کرد و برای تأمین امنیت مطلوب و رفاه حال شهروندان ، حضور گسترده ای در مراسمات، مساجد و تکایا خواهد داشت.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان اذعان داشت: با همکاری و تعامل خوب مردم و عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر جرایم کنترل و ناهنجاری های اجتماعی کاهش میابد.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 24 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 8