En
تاریخ : شنبه 28 ارديبهشت 1398
کد 2057

فرماندار دماوند:

روابط عمومی نیمه گمشده مسیر توسعه است

فرماندار شهرستان دماوند روابط عمومی را نیمه گمشده و مغفول مانده در مسیر توسعه دانست و گفت: جایگاه روابط عمومی فراتر از اطلاع رسانی است و بدین منظور انتظار داریم از تمام ظرفیت آن در سطح ادارت استفاده شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، مجید صفری روز شنبه در نخستین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی شهرستان که با حضور مدیران روابط عمومی ادارات و نهادهای شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری دماوند برگزار شد با بیان اینکه در شرایط کنونی روابط عمومی و ارتباطات از جایگاه بالایی برخوردار است، اظهار داشت: اهمیت حوزه روابط عمومی بر کسی پوشیده نیست و دنیا به واسطه اهمیت جایگاه ارتباطات، به یک دهکده تبدیل شده است.

وی افزود: تشکیل شورای روابط عمومی نخستین قدم در جهت تقویت بخش اطلاع رسانی محسوب میشود که با توجه به موقعیت خاص شهرستان از هیئت رئیسه و کارگروه های این شورا انتظارات ویژه ای داریم.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه در عادی ترین شرایط نیز فعالیت روابط عمومی اهمیت دارد گفت: مسئولان روابط عمومی به عنوان مشاور رئیس هر اداره هستند و لذا در تمام ادارات باید مسئول روابط عمومی مشخص باشد.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه عدم اطلاع مردم از اقدامات صورت گرفته در نقاط مختلف توسط دستگاه های اجرایی نشان از ضعف روابط عمومی دستگاه متولی است، عنوان کرد: مسئولان روابط عمومی باید به این جایگاه اهمیت داده و در برگزاری جلسات و کارگروه های این شورا اهتمام ورزند.

وی ایجاد یک حلقه ارتباطی میان شورای روابط عمومی و شورای مشورتی جوانان را امری لازم و ضروری دانست و گفت: با توجه به نزدیک شدن به برگزاری انتخابات شورای روابط عمومی می تواند در زمینه سازی و تشویق مردم به منظور حضور حداکثری در انتخابات نقش بسزایی داشته باشد. 
  • نوشته شده
  • در شنبه 28 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 4