En
تاریخ : چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
کد 2072

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری دماوند:

خدمت‌رسانی و دسترسی آسان‌تر معلولان در جامعه امری مهم است

شاهرخ جهانشاهی گفت: مددجویان بهزیستی ازلحاظ جسمی و ذهنی دچار معلولیت هستند و باید به آنها کمک کرد تا به چرخه اجتماعی بازگردند؛ خدمت‌رسانی و دسترسی آسان‌تر معلولان در جامعه امری مهم است و ما باید حمایت ارزنده‌تری نسبت به آنها داشته باشیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، شاهرخ جهانشاهی در نخستین نشست شورای مشارکت‌های مردمی بهزیستی شهرستان دماوند ضمن تقدیر از زحمات ارزنده اعضای شورای مشارکت‌های مردمی اظهار کرد: کمک‌رسانی به افراد نیازمند نه‌تنها از طریق سازمان بهزیستی بلکه توسط سایر ارگان‌های دولتی باید توصیه شود و کمک‌های خیرین در بحث مدرسه‌سازی، بهداشتی و معیشتی به افراد نیازمند محقق گردد.

وی افزود: مددجویان بهزیستی ازلحاظ جسمی و ذهنی دچار معلولیت هستند و باید به آنها کمک کرد تا به چرخه اجتماعی بازگردند؛ خدمت‌رسانی و دسترسی آسان‌تر معلولان در جامعه امری مهم است و ما باید حمایت ارزنده‌تری نسبت به آنها داشته باشیم.

جهانشاهی ادامه داد: باید از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد در بحث توسعه فرهنگی و خیر جمعی و بستر مناسب جهت استفاده معلولان بهره‌گیری لازم صورت پذیرد.

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری دماوند اظهار داشت: سازمان بهزیستی با سه رکن اصلی حمایتی، پیشگیری و توانمندسازی جامعه هدف فعالیت می‌کند و در این حوزه به‌ویژه در خصوص معلولان موضوعات اشتغال و مسکن را با جدیدت پیگیری می‌کند.

وی در خصوص نحوه جلب و جذب مشارکت‌های مردمی از سوی خیران دماوندی گفت: با توجه به برگزاری نشست‌های متعدد با اعضای شورای شهر پنج شهر دماوند، برگزاری نشست با نماینده مجلس شورای اسلامی، تعامل با اداره اوقاف و امور خیریه و اتاق اصناف، توزیع سبد کالا میان مددجویان بهزیستی صورت گرفت.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 1