En
تاریخ : چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
کد 2077

امام جمعه دماوند:

اوقات فراغت دانش آموزان بر مبنای شعار سال تعریف شود

حجت الاسلام والمسلمین کاظم فتاح دماوندی برنامه های مربوط به اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تابستان را از مهمترین موضوعات فرهنگی برشمرد و افزود: یادگیری مهارت های شغلی با توجه به شعار سال در کنار برنامه های تفریحی و آموزشی بسیار حائز اهمیت است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، امام جمعه شهر دماوند در جلسه شورای آموزش و پرورش با بیان اینکه افزایش بازده کاری، سطح قبولی و کیفیت آموزش در این نهاد از اهمیت بسزایی برخوردار است، گفت: باید شرایطی در این نهاد فراهم شود تا دانش آموزان هیچگونه مشکل و استرسی برای امتحان نداشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین کاظم فتاح دماوندی برنامه های مربوط به اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تابستان را از مهمترین موضوعات فرهنگی برشمرد و افزود: با توجه به ارائه برنامه های مختلف در طول تابستان توسط دستگاه های ذیربط از موازی کاری در این زمینه باید پرهیز شود.

وی گفت: یادگیری مهارت های شغلی با توجه به شعار سال در کنار برنامه های تفریحی و آموزشی بسیار حائز اهمیت است.

حجت الاسلام فتاح دماوندی تأکید کرد: با انعقاد تفاهم نامه ای بین آموزش و پرورش و اداره فنی و حرفه ای زمینه حضور دانش آموزان دبیرستانی در این مراکز کاربردی فراهم شده و باید از این فرصت در جهت شکوفایی استعدادهای دانش آموزان استفاده کرد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 3