En
تاریخ : پنجشنبه 3 مرداد 1398
کد 3167

اتمام مرحله نخست کمربندی غربی دماوند در دستور کار است

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: با توجه به حجم بالای تردد در محور هراز و فیروزکوه و پیگیری مسئولان شهرستان و استان، تامین مابقی اعتبار پروژه در دستور کار است که تلاش داریم تا پایان سال فاز نخست آن که به طول بیش از شش کیلومتر است، به پایان رسد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، رضا نگهبان در حاشیه نشست بررسی مصوبات راه و شهرسازی شهرستان دماوند اظهار کرد: امروز پروژه‌های شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه مورد بازدید قرار گرفت و در نشستی در محل فرمانداری دماوند با حضور شهرداران مناطق و بخشداران، موضوعات کلی در زمینه راه، مسکن و حوزه ساخت و ساز ساختمان در این شهرستان بررسی شد.

وی افزود: در این خصوص، مصوبات و صورت جلسات، پس از تکمیل ابلاغ خواهد شد، چراکه برخی از موارد نیاز به بررسی مجدد دارد که این پیگیر‌ی‌ها در هفته آتی انجام می‌شود.

مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان تهران ادامه داد: سرعت‌بخشیدن به پروژه کمربندی دماوند و ساختمان‌های اداری جزو اولویت‌های نشست امروز بود.

نگهبان بیان کرد: ترافیک محدوده گیلاوند شهر دماوند در ایام پایانی هفته آزار دهنده است؛ در این خصوص، احداث کمربندی سرهار می‌تواند نقش بسزایی در کاهش مصرف سوخت و ترافیک داشته باشد و این پروژه، جزو اولویت‌های شهرستان دماوند است.

وی افزود: سعی ما بر تأمین مالی پروژه کمربندی سرهار در راستای بهره‌برداری از فاز اول به طول ۶ کیلومتر در سال جاری است.

مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان تهران بیان کرد: تأمین بودجه این پروژه به جهت اهمیت از طریق استان، همکاری شهرداری و پروژه ملی در حال پیگیری است و رقم دقیق آن پس از نتیجه‌گیری اعلام خواهد شد.

نگهبان گفت: همچنین امروز بازدیدی از شهرک آویشن صورت گرفت و مقرر شد که درخواست‌های فرمانداری دماوند به همراه گردش‌کار انجام شده به اداره کل راه و شهرسازی ارائه شود.

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 3 مرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 4