En
تاریخ : شنبه 5 مرداد 1398
کد 3177

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای بانوان دماوند خبر داد

افزایش ۵۰ درصدی کارآموزان فنی و حرفه‌ای بانوان در دماوند

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای بانوان دماوند، از افزایش ۵۰ درصدی تعداد کارآموزان در سال جاری در این مرکز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فنی و حرفه ای شهرستان دماوند، لیلا آقارفیعی در گفت‌وگویی اظهار کرد: در حال حاضر، تعداد هفت کارگاه آموزشی اعم از صنایع چوب، هنرهای تزئینی، هنرهای تجسمی، تذهیب، نقاشی روی پارچه و عروسک‌سازی در مرکز فنی و حرفه‌ای بانوان دماوند در حال برگزاری است.

وی افزود: متأسفانه چندی است که با وجود درخواست‌های مکرر افراد، کارگاه کامپیوتر و قالی‌بافی در این مرکز، به دلیل برگزاری این دوره‌ها توسط بخش خصوصی فعالیت چندانی ندارد؛ اما با توجه به بازدید فرماندار دماوند از مرکز فنی و حرفه‌ای خواهران، مقرر شد که در کنار بخش خصوصی، فعالیت خود را در رشته‌های فوق ادامه دهیم.

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای بانوان دماوند بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون، تعداد ۳۲۰ نفر از بانوان در این مرکز آموزش دیدند که نسبت به سال گذشته با رشد ۵۰ درصدی مواجه بودیم.

آقا رفیعی تصریح کرد: در سال گذشته، تعداد ۹۰۰ نفر از بانوان در مرکز فنی و حرفه‌ای دماوند آموزش دیده و بیش از ۷۰۰ نفر موفق به کسب گواهینامه مهارت از این مرکز شدند.

وی گفت: متأسفانه نبود فضای استاندارد در جهت برگزاری کلاس‌های آموزشی، از مشکلات مرکز فنی و حرفه‌ای بانوان دماوند است که با وجود کلنگ‌زنی پروژه‌ای به این منظور در سال ۸۷، هنوز به نتیجه نرسیده است.

  • نوشته شده
  • در شنبه 5 مرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 2