En
تاریخ : يکشنبه 6 مرداد 1398
کد 3179

شهردار دماوند خبر داد

بهسازی معابر مسکن مهر در دماوند/ کلنگ‌زنی پل غیرهمسطح در هفته دولت

شهردار دماوند از بهسازی معابر اصلی مسکن مهر این شهر با اعتبار بیش از دو میلیارد تومان خبر داد و گفت: احداث پل تقاطع غیرهمسطح ورودی شهر دماوند در هفته دولت کلنگ‌زنی می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری دماوند، عباس صفری در گفت‌وگویی اظهار داشت: در بحث مسکن مهر با توجه به تعهدات شهرداری در حال بهسازی معابر اصلی با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هستیم.

صفری افزود: از دیگر موارد در دست اقدام، بهسازی و تعریض پل ولیران با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان در سال جاری، تکمیل پروژه سر در گردشگری چشمه‌اعلا، جدول‌گذاری و آسفالت انتهای خیابان سپاه و جدول‌گذاری و آسفالت معابر دشتمزار است.

وی اضافه کرد: همچنین جدول‌گذاری و آسفالت شهرک البرز و بلوار ناهید مشا از دیگر موارد در حال اجراست؛ اجرای پروژه خیابان اصلی مشا با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان و خیابان‌های فرعی نیز با مشارکت مردم با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان انجام خواهد شد.

شهردار دماوند از تعریض و بهسازی خیابان فرهنگ، تعویض جدول‌های فرسوده در سطح شهر و لکه‌گیری و آسفالت معابر به عنوان سایر اقدامات شهرداری نام برد و بیان کرد: علاوه بر ساخت جایگاه‌های غذارسانی به سگ‌های بی‌پناه، از جمله اقدامات انجام شده در منطقه گندک، نصب دوربین، احداث حوضچه شیرابه و بهسازی و آسفالت بود.

*کلنگ‌زنی پروژه پل ورودی شهر دماوند

صفری در خصوص ایجاد پارکینگ عمومی اظهار داشت: در قسمت پایین‌دست پمپ بنزین، در حال توافق با مالکان هستیم، البته سه دانگ از مالکیت آن در دست شهرداری است و در حال توافق به جهت مابقی آن در راستای احداث پارکینگ عمومی هستیم.

وی تأکید کرد: از موارد مدنظر و حایز اهمیت، کلنگ‌زنی پل ورودی شهر است که تا هفته دولت انجام می‌شود و می‌تواند به عنوان یکی از مهم‌ترین پروژه‌های دماوند به شمار رود.

شهردار دماوند در خصوص زه‌کشی آب‌های سطحی در بلوار آیت‌الله خامنه‌ای اضافه کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به اتمام رسید.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 6 مرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 4