En
تاریخ : سه شنبه 8 مرداد 1398
کد 3199

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن مطرح کرد؛

تداوم درخشش شرکت‌های مستقر در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن گفت: شرکت رنگین نانو ساختار، موفق به اخذ مجوز از وزارت بهداشت برای تولید پوشش نانوسیل (قیر امولسیونی پلیمری آب‌بندی) شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، حسن شهرکی‌پور گفت: در ادامه تداوم و نوآوری شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، شرکت رنگین نانو ساختار، موفق به اخذ مجوز از وزارت بهداشت برای تولید پوشش نانوسیل (قیر امولسیونی پلیمری آب‌بندی) شد.

وی اضافه کرد: این ماده بدون نیاز به گرما با روش‌های معمول مانند قلم‌مو، غلطک با اسپری بر روی سطح اعمال‌شده و به‌صورت یکپارچه به آن چسبیده و تشکیل لایه آب‌بند با خاصیت ارتجاعی عالی می‌دهد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن افزود: مهم‌ترین مزیت این محصول پایه آب و دوستدار محیط‌زیست، غیرقابل اشتعال، انعطاف بسیار عالی، یکپارچه و بدون درز و مقاوم در برابر UV و مقاومت در برابر دمای بالا بدون شره است.

شهرکی‌پور ادامه داد: موارد مصرف این محصول در صنعت ساختمان ازجمله زیرسازی و آب‌بندی مخازن و استخرها،  عایق‌کاری سرویس‌های بهداشتی، آشپزخانه و حمام، عایق‌کاری دیوارهای حائل، پی و فونداسیون ساختمان‌ها است.

وی ابراز امیدواری کرد با همکاری سازمان‌ها و مؤسسات در امر تجاری‌سازی بتوان در راستای کمک به رونق تولید و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان گام ارزشمندی با رویکردی جدید و فناورانه در عرصه صنعت نوین قدم‌های مهمی برداشت.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 8 مرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 3