En
تاریخ : سه شنبه 8 مرداد 1398
کد 3202

۳۵۰ تن رب گوجه فاسد و مواد کنسانتره آب میوه در دماوند کشف شد

رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند از کشف ۳۵۰ تن رب گوجه فاسد و مواد کنسانتره آب میوه که بخشی از آن مشکوک به قاچاق است، در یکی از سردخانه های شهرستان دماوند خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان دماوند، رضا میرزاکریمی در گفت و گو با خبرنگار اظهار داشت: در پی گزارشات واصله به اتاق اصناف شهرستان، به همراه تعزیرات حکومتی شرق استان تهران، اداره صنعت، معدن و تجارت، نماینده فرمانداری و همچنین نماینده شبکه بهداشت و درمان گشت نظارتی از یکی از سردخانه‌های شهرستان دماوند انجام شد.

وی ادامه داد: در این گشت ۱۱۰ تن رب گوجه فرنگی فاسد در بشکه های ۲۲۰ لیتری و ۲۰۰ تن مواد کنسانتره اولیه آب میوه تاریخ گذشته که بخش عمده ای از آن ساخت ایران و حدود ۳۰ تن آن ساخت کشورهای خارجی و به صورت قاچاق است، کشف شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه این محصولات فاسد و تاریخ گذشته از کارخانه مشهور و معروف کشور نیز می باشد، تصریح کرد: با توجه به اینکه در این بازدید مسئولان مربوطه هیچگونه بارنامه و قراردادی مبنی بر نگهداری این محصولات فاسد نداشتند و به نظر می رسد به صورت مخفیانه در این مکان نگهداری شده تا بعد از مدتی به چرخه تولید بازگردد، مقرر شد نسبت به معدوم سازی رب ها اقدام شود.

رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند ادامه داد: همچنین با دستور تعزیرات حکومتی شرق استان تهران تا تصمیمات نهایی به علت عدم ارائه مستندات این سردخانه پلمپ شد.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 8 مرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 8