En
تاریخ : سه شنبه 22 مرداد 1398
کد 3215

توزیع 700 تن شکر در دماوند/ 3 هزار تن مواد غذایی فاسد کشف شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند از توزیع 700 تن شکر در این شهرستان خبر داد و گفت: در گشت مشترک، سه هزار تن مواد غذایی فاسد کشف شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری دماوند، موسی احمدی در نشست مشترک کمیته تنظیم بازار و کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان دماوند با ارائه گزارشی اظهار کرد: در حوزه تنظیم بازار، با توجه به اینکه در توزیع قند و شکر چالش‌هایی وجود داشت، توانستیم 700 تن شکر برای بخش صنفی و صنعتی وارد شهرستان دماوند کنیم.

احمدی با بیان اینکه 400 تن شکر سهمیه بخش صنفی توزیع شده و هم‌اکنون 100 تن در حال توزیع است، افزود: همچنین 65 تن قند در شهرستان دماوند توزیع شده است و هیچ محدودیتی در توزیع نداریم، اما استقبال خرید به نسبت گذشته کمتر شده است.

وی با تأکید بر اینکه درصدد هستیم که با ورود به موقع کالاهای اساسی نارسایی‌ها را برطرف کنیم، گفت: در ایام ماه مبارک رمضان، بر اساس سهمیه تعیین شده، پنج تن گوشت برای واحدهای حلیم‌پز شهرستان دماوند جذب و توزیع شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند تصریح کرد: در حوزه نظارتی وضع بازار در روز عید قربان، اقدامات لازم انجام شد که هیچ مشکل خاصی در این زمینه با توجه به بازدیدهای صورت گرفته، گزارش نشد.

احمدی در خصوص گشت‌های مشترک از واحدهای صنفی بیان کرد: طی 15 مورد بازدید، 300 تن مواد غذایی فاسد، 600 لیتر سم فاقد مجوز، یک تن داروی تاریخ مصرف گذشته، سه هزار عدد داروی متادون و 300 قلم لوازم آرایشی و بهداشتی کشف شد.

وی درباره رب‌های گوجه فاسد شده در یکی از سردخانه‌های دماوند اضافه کرد: طبق بررسی‌‌ها، موادر کنسانتره قاچاق نبوده و در این خصوص، کارشناسان بهداشت تاریخ مصرف گذشته بودن آن را تأیید کردند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند در خصوص نرخ گوشت و مرغ در این شهرستان عنوان کرد: طبق آخرین اطلاعات، مرغ با قیمت 15 هزار تومان، گوشت گوسفندی بدون دنبه با قیمت 110 هزار تومان و گوشت گوساله با قیمت 90 هزار تومان در دماوند عرضه می‌شود.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 مرداد 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 2