En
تاریخ : سه شنبه 12 شهريور 1398
کد 3767

لزوم تأمین تجهیزات در موکب امام حسن مجتبی(ع) شهرستان دماوند

نماینده موکب امام حسن مجتبی(ع) شهرستان دماوند از لزوم تأمین تجهیزات این موکب در کربلای معلی خبر داد و گفت: در حال حاضر نیاز ما، تجهیزاتی مانند موتور برق و آهن است که امیدواریم تأمین شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، محمود پوردیوان بیگی مقدم، در سومین نشست ستاد اربعین که در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: امسال علاوه بر فعالیت موکب امام حسن مجتبی(ع)، شاهد فعالیت موکب دیگری از شهرستان دماوند هستیم که در مسیر نجف تا کربلا ارائه خدمت می‌کنند.

وی از ارائه خدمات پنج ساله موکب امام حسن مجتبی(ع) خبر داد و بیان کرد: نکته حایز اهمیت، ارائه خدمات به زوار در جهت اسکان و اطعام است که در دو مرحله برای زوار ساکن در موکب و پذیرایی از سایر زائران صورت می‌گیرد.

نماینده موکب امام حسن مجتبی(ع) شهرستان دماوند ادامه داد: این موکب در ورودی شهر کربلا و در فاصله 2.5 کیلومتری، در خیابان طویرج قرار دارد و روزانه بیش از سه هزار پرس غذا در سه وعده و به 50 هزار زائر، چای و شربت و آب معدنی ارائه می‌شود.

مقدم از فعالیت 18 هیئت در موکب امام حسن مجتبی(ع) خبر داد و تصریح کرد: احداث حسینیه در کربلا، جزو افتخارات شهرستان دماوند است که طی قرارداد انجام شده، در 6 ماه از سال به شهروندان ما ارائه خدمت می‌کند و این به عنوان ثروتی فرهنگی برای دماوند محسوب می‌شود.

وی تأکید کرد: انسجام و عزم مدیران و مسئولان منتخب مردم در این حوزه از اهمیت بسیاری برخوردار است، چرا که با وجود این که هزینه‌هایی که تاکنون در جهت احداث حسینه در کربلا صورت گرفته، کمتر از 300 میلیون تومان است، اما فرصتی 50 ساله برای ما ایجاد کرده است.

نماینده موکب امام حسن مجتبی(ع) شهرستان دماوند گفت: در سال جاری و با اعزام یک تیم هفت نفره، سرویس بهداشتی در حسینیه امام حسن مجتبی(ع) در کربلای معلی احداث شد، اما در حال حاضر نیاز ما، تجهیزاتی مانند موتور برق و آهن است که امیدواریم تأمین شود.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 12 شهريور 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 9