En
تاریخ : شنبه 16 شهريور 1398
کد 3775

لزوم توجه ویژه‌ به صنعت‌گران و تولیدکنندگان در دماوند

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند گفت: انتظار ما از رئیس جدید اداره صمت این است که توجه ویژه‌ای به صنعت‌گران و تولیدکنندگان داشته باشند و حمایت‌های لازم صورت گیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، شاهرخ جهانشاهی، در نشست تکریم و معارفه رئیس اداره صمت این شهرستان اظهار کرد: ما باید به دنبال ایجاد رضایت‌مندی در مردم باشیم و از هرچه موجب عدم نارضایتی می‌شود، جلوگیری کنیم که این امر به اندیشه و فکر مدیر در برخورد با موضوعات بازمی‌گردد.

وی افزود: آنچه که در طول خدمت مسؤولان ماندگار بوده، عملکرد مثبت افراد است که در این صورت، در اذهان باقی می‌ماند.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند ادامه داد: با توجه به شعار سال در بحث رونق تولید، باید دست به دست هم داده و در این راستا که به اقتصاد و اشتغال کشور کمک می‌کند، گام برداریم تا شاهد ایجاد تحول در دماوند باشیم.

جهانشاهی بیان کرد: انتظار ما از رئیس جدید اداره صمت دماوند این است که توجه ویژه‌ای به صنعت‌گران و تولیدکنندگان داشته باشند و حمایت‌های لازم از این افراد را داشته باشد.

وی اضافه کرد: یکی از موضوعاتی که اخیرا بر اساس دستورالعمل استان به فرمانداری‌ها ابلاغ شد، موضوع حمایت از تولید و اشتغال است، در این راستا رویکرد دولت، حفظ اشتغال در شهرستان‌ها است که باید با درایت بیشتری مورد توجه قرار گیرد.
   • نوشته شده
  • در شنبه 16 شهريور 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 0