En
تاریخ : شنبه 16 شهريور 1398
کد 3778

ضرورت حفظ اشتغال موجود و ایجاد فضای کسب و کار در دماوند

معاون توسعه و منابع سازمان صمت استان تهران بر ضرورت حفظ اشتغال موجود و ایجاد فضای کسب و کار در دماوند تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، تیمور پورحیدری، در نشست تودیع و معارفه رئیس اداره صمت دماوند اظهار کرد: عمده‌ترین ویژگی مدیر موفق، رضایت‌مندی عموم مردم است که خوشبختانه در دماوند شاهد آن هستیم.

وی افزود: در سالیان اخیر، اداره صمت دماوند کاملا بی‌حاشیه فعالیت داشت و با وجود محدودیت‌های بودجه و اعتباری، به عنوان یکی از ادارات موفق در استان تهران بود.

معاون توسعه و منابع سازمان صمت استان تهران ادامه داد: از جمله مواردی که باید توسط مسؤول اداره صمت مدنظر قرار گیرد، حضور فعال در عرصه تولید، صنعت و تجارت است که به عنوان شعار سال و دغدغه همه مسؤولان است.

پورحیدری ادامه داد: همچنین از دیگر موارد می‌توان به حفظ اشتغال موجود، ایجاد فضای کسب و کار مورد قبول با به کارگیری ظرفیت‌ها و تعامل دوسویه مسؤولان اشاره کرد.

وی اضافه کرد: همچنین از دیگر وظایف حوزه صنعت، معدن و تجارت، نظارت است که به نوعی معیشت مردم به آن وابسته است؛ در مورد تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به ویژه در ایام سوگواری سالار شهیدان، ادارات وظیفه نظارت و برنامه‌ریزی سهمیه‌های اختصاصی به هیئت‌های مذهبی به نحو احسن دارند.

معاون توسعه و منابع سازمان صمت استان تهران بیان کرد: همکاری تنگاتنگ با اصناف به عنوان یکی از ارکان اصلی جمهوری اسلامی، از دیگر مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد و خوشبختانه در دماوند شاهد برنامه‌ریزی در این خصوص بودیم.

پورحیدری گفت: همچنین رعایت قانون در عرصه‌های مختلف اعم از مبارزه با فساد احتمالی، از جمله انتظارات ما از رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت دماوند است.
 


  • نوشته شده
  • در شنبه 16 شهريور 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 7