En
تاریخ : شنبه 16 شهريور 1398
کد 3779

درآمدزایی صاحبان صنایع رونق اقتصادی دماوند را فراهم می‌کند

رئیس اداره صمت شهرستان دماوند گفت: درآمدزایی صاحبان صنایع، صنوف و بهره‌برداران منابع، رونق اقتصادی دماوند و نیل به توسعه پایدار این شهرستان را فراهم می‌کند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، آرش آقاجان احمدی، در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان اظهار کرد: صاحبان صنایع و معادن نقش به سزایی در توسعه اقتصادی شهرستان دماوند دارند.

وی با بیان اینکه اشتغال شهرستان دماوند مدیون آنهاست، افزود: خروج از اشتغال تبعات منفی به همراه دارد و در جامعه نیز تبعات منفی آن مشاهده می‌شود؛ درآمدزایی صاحبان صنایع، صنوف و بهره‌برداران منابع، رونق اقتصادی دماوند و نیل به توسعه پایدار این شهرستان را فراهم می‌کند.

رئیس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند گفت: با کمک مدیران شهرستانی و استانی مشکلات بسیاری از پیش‌رو برداشته شد؛ اعتقاد داریم که عمده مشکلات را خود صاحبان صنایع و تک تک اعضا صنفی، اتحادیه‌ها و اصناف برداشته‌اند.

آقاجان‌احمدی تصریح کرد: طبق اعلام اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دماوند در حال حاضر، نیروی بیکار در شهرستان دماوند بسیار کم شده و تزریق نیروی جدید به واحدهای صنعتی با مشکل روبه‌رو شده است.

وی اضافه کرد: با واگذاری اراضی در شهرک صنعتی دو دماوند و آغاز واگذاری شهرک صنفی بهنام، تقاضای نیروی کار در دماوند افزایش خواهد یافت.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 16 شهريور 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 5