En
تاریخ : دوشنبه 1 مهر 1398
کد 3851

دهیار روستای مومج مطرح کرد:

2 پروژه عمرانی نیمه تمام روستای مومج چشم انتظار تامین بودجه

دهیار روستای مومج ضمن تشریح عملکرد 6 ماهه این دهیاری در سال جاری بیان کرد: در حال حاضر 2 پروژه احداث آرامستان جدید و دیوار کشی از جمله پروژه هایی است که به دلیل کمبود بودجه نیمه تمام مانده است.
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی دماوند، اصغر امیدی، دهیار روستای مومج در خصوص اقدامات صورت گرفته در 6  ماه اخیر در این روستا اظهار داشت: سیاست اصلی این دهیاری در سال جاری با توجه به بافت کم تراکم و کم عرض روستا تعریض ورودی ها و مسیرهای بین مزارع بود که در طی شش ماه نخست سال جاری 5  مورد تعریض و تسطیح مسیر ورودی روستا و جاده بین مزارع با اعتباری بالغ بر 550 میلیون تومان صورت گرفت.

وی با تاکید براینکه در این مدت برنامه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و عمرانی نیز در دستور کار قرار داشت افزود: برخی از طرح ها و پروژه های مد نظر انجام و برخی دیگر نیز در حال انجام است.

امیدی تصریح کرد: یکی از اقدامات مهمی که به صورت مشترک توسط دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای منطقه کوهپایه ابرشیوه صورت گرفت پیگیری گاز رسانی و آغاز عملیات اجرایی این پروژه بود که در  روزهای اخیر طی مراسمی با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی این امر محقق شد.

دهیار روستای مومج با بیان اینکه در سال جاری 150 میلیون تومان اعتبار از محل ارزش افزوده به این روستا  اختصاص یافت خاطر نشان کرد: اعتبار تخصیص یافته در راستای اجرای پروژه های عمرانی، فرهنگی و خدماتی مورد استفاده قرار گرفت.

وی ادامه داد: ایجاد دیوار حائل، خاکبرداری، نصب دکل اینترنت پر سرعت، ایجاد اقامتگاه بوم گردی به منظور ارائه خدمات به گردشگران و اشتغال زایی در سطح روستا، نصب دوربین های مداربسته امنیتی در سه راه اصلی و ساماندهی فضای سبز از جمله اقداماتی بود که تا کنون انجام شد.

این مقام مسئول اضافه کرد: همچنین ایجاد زیر ساخت لازم به منظور نصب دستگاه تصفیه آب، انجام اقدامات مربوط به احداث آرامستان جدید از قبیل بهسازی مسیر منتهی به آرامستان، تسطیح منطقه مورد نظر از جمله پروژه هایی است که در دست اقدام قرار دارد و تا پایان سال مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

امیدی تاکید کرد:  در حال حاضر پروژه احداث آرامستان و دیوار کشی از جمله پروژه هایی است که به دلیل کمبود بودجه نیمه تمام مانده است.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 1 مهر 1398
  • توسط روابط عمومی بخشداری مرکزی دماوند - فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 15