En
تاریخ : دوشنبه 30 آذر 1394
کد 394

فرماندار دماوند در جلسه شورای اداری :

دستگاه‌ها به برگزاری انتخاباتی سالم در دماوند کمک کنند/ تأمین زیرساخت‌های پشتیبانی انتخابات در دماوند

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه دستگاه‌ها باید خارج از هر نوع نگاهی به برگزاری انتخاباتی سالم در این شهرستان کمک کنند، گفت: درصدد هستیم تا زیرساخت‌های پشتیبانی انتخابات پیش‌‌رو را تأمین کنیم.

ناصر محمودی‌فرد ظهر امروز در سومین نشست شورای اداری شهرستان دماوند با اشاره به اجرای سیاست‌های کلی دولت و داشتن رفتارهای اعتدالی در بخشی‌های انتخاباتی و فرآیند اجرای آن اظهار داشت: اعضای هیئت نظارت متشکل از هشت نفر از معتمدان مردم است که با توجه به توافق‌های صورت گرفته که با ترکیب هیئت اجرایی در قالب دو صورت‌جلسه، روند قانونی انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی به شکل مطلوبی برگزار شود.

وی ادامه داد: عبور از مراحل و روند قانونی در مسیرهای انتخاباتی کمک خواهد کرد که انتخاباتی سالم با حضور مشارکتی مردم در شهرستان دماوند برگزار شود تا مردم نیز بتوانند به کاندیدای صالحی رأی بدهند که مورد اعتماد آنها باشد.

فرماندار شهرستان دماوند افزود: آنچه انتخابات را به عنوان شاه‌کلید و محور اجرایی قرار می‌دهد، این است که نمی‌توان انتخابات را به‌تنهایی اجرایی کرد؛ مگر با همکاری و مشارکت همه دستگاه‌ها و کسانی که می‌توانند در برگزاری انتخاباتی سالم کمک کنند.

محمودی‌فرد تصریح کرد: همه دستگاه‌ها به این موضوع توجه داشته باشند تا انتخابات به شکل مطلوبی اجرا شود و خارج از هر نوع نگاه بی‌تفاوتی نسبت به امر انتخابات، تلاش کنند که انتخاباتی سالم و مطلوب در شهرستان دماوند رقم بخورد.

وی تأکید کرد: انتظار داریم تا دستگاه‌ها نگاه ویژه‌ای به انتخابات داشته باشند و با حمایت‌ و پشتیبانی‌های خود در راستای معرفی نیروهای بی‌طرف و کارآمد، ارائه خدمات، انجام دادن اقدامات لازم یاری‌دهنده مؤثری در برگزاری انتخابات پیش رو باشند.

رئیس شورای اداری شهرستان دماوند در خصوص ارائه دستگا‌ه‌های مورد نیاز به ستادهای انتخاباتی در شهرستان دماوند گفت: مسئولان این شهرستان از ارائه دستگا‌‌ه‌های ناقص به ستاد انتخابات جلوگیری کنند؛ چراکه بازگشت این دستگاه‌ها کار وقت‌گیری در زمان انتخابات خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه تمام دستگاه‌ها از مشکلات اعتباری و بودجه‌ای در کشور و محدودیت منابع مالی و اعتباری آگاه هستند، افزود: در روند برگزاری انتخاباتی سالم در شهرستان دماوند، مجبور هستیم از منابع محدود خود استفاده کنیم تا این مجموعه به درستی مدیریت شود.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: در بخش اجرایی انتخابات نیز بنای ما این است که زیرساخت‌های پشتیبانی و فنی را فراهم کنیم و در حین حال در تلاش هستیم تا انتخابات سالمی را برگزار و بی‌طرفی خود را در امر انتخابات رعایت کنیم.

محمودی‌فرد با اشاره به اینکه ما بحث‌های شخصی در امر انتخابات نباید داشته باشیم، گفت: آنچه مورد اهمیت قرار می‌گیرد، این است که نباید حوزه‌های شخصی را در حوزه‌های حقوقی خود وارد کنیم که در این راستا نیز، رعایت چارچوب‌های قانونی مورد اهمیت قرار می‌گیرد تا قانون فصل‌الخطاب تمام مشکلات و حواشی در زمان انتخابات باشد.

وی خاطرنشان کرد: باید در چهارچوب قانون نظارت داشته باشیم و به آرای مردم احترام و صیانت داشته و شرایطی را ایجاد کنیم که با مدیریت مطلوب انتخابات سالمی در شهرستان دماوند برگزار شود.

سومین نشست شورای اداری شهرستان دماوند با حضور امام جمعه رودهن، نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس، فرماندار شهرستان دماوند، معاونان سیاسی و برنامه‌ریزی وی و رؤسای ادارات شهرستان دماوند در سالن نشست‌های فرمانداری این شهرستان برگزار شد.


  • نوشته شده
  • در دوشنبه 30 آذر 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 865