En
تاریخ : دوشنبه 30 آذر 1394
کد 396

رئیس ستاد انتخابات دماوند:

مدیران دماوندی از تبلیغات انتخاباتی پرهیز کنند

رئیس ستاد انتخابات شهرستان دماوند گفت: مدیران این شهرستان از تبلیغات برای کاندیداهای انتخاباتی پرهیز کنند؛ هر تبلیغاتی که جنبه عمومی داشته باشد، ممنوع است.

شاهرخ جهانشاهی ظهر امروز در سومین نشست شورای اداری شهرستان دماوند در محل سالن شهید رجایی فرمانداری این شهرستان با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده در امر برگزاری انتخابات اظهار داشت: دستگاه‌های اداری در بحث ماده 11، موظف هستند تا امکانات، تجهیزات و هر آنچه نظیر نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز ستاد است را باید در اختیار ستاد انتخابات قرار دهند.

وی با بیان اینکه مدیران و کارمندان بر اساس قانون نمی‌توانند در زمان و ساعت اداری تبلیغات کاندیدایی انجام دهند، افزود: مدیران به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشند که در ساعات اداری هیچ‌گونه تبلیغی برای کاندیداها انجام ندهند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان دماوند گفت: هر تبلیغاتی که جنبه عمومی داشته باشد، ممنوع است و این موضوع باید تا زمان قانونی تبلیغات مورد توجه قرار گیرد تا در این خصوص، شاهد برگزاری انتخاباتی سالم، پرشور و بدون حاشیه با حضور مشارکت حداکثری مردم شهرستان دماوند باشیم.

جهانشاهی با اشاره به پیشنهاد طرح ایجاد سه کانون شمارش آرا در بخش مرکزی دماوند تصریح کرد: این طرح بنا بر پیشنهاد فرماندار شهرستان دماوند به منظور سرعت و تسریع در کارهای انتخابات است.

وی اضافه کرد: این طرح پس از بررسی و در صورت تصویب در هیئت نظارت شهرستان دماوند به مرحله اجرا خواهد رسید.


  • نوشته شده
  • در دوشنبه 30 آذر 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 558