En
تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1398
کد 4018

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند

تصویب‌ ۵۸۷ میلیون ریال تسهیلات برای ۵ شرکت‌ تولیدی در دماوند جهت تأمین منابع مالی و سرمایه در گردش

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند، از برآورد و تصویب‌ ۵۸۷ میلیون ریال تسهیلات برای پنج شرکت‌ تولیدی جهت تأمین منابع مالی و سرمایه در گردش طی سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت دماوند، آرش آقاجان احمدی با اشاره به اینکه مهم‌ترین مشکل شرکت‌های صنعتی بزرگ این شهرستان در سال جاری تأمین منابع مالی و سرمایه در گردش بوده است، اظهار داشت: در همین راستا بازدیدهای انجام شده و با مساعدت‌های فرمانداری محترم شهرستان دماوند به لحاظ رفع موانع و رونق تولید تعداد پنج پرونده تسهیلاتی از محل موضوع بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه ۹۷ مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: برای شرکت‌های کشت و صنعت دام اصیل لار، تولیدی صنعتی اقتصاد و صرفه تلاش، مروارید آرد دماوند، شرکت تکاب اتصال دماوند، شرکت دارویی امید پارسینا دماوند جمعاً مبلغ ۵۸۷ میلیون ریال تسهیلات برآورد شد که دقیقاً همین مبلغ در کمیته شهرستانی و استان تهران مورد تصویب نهایی قرار گرفت.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند عنوان کرد: همچنین پرونده‌های تسهیلاتی به شعب بانک به منظور دریافت تضامین و پرداخت ارجاع شده است.

وی با بیان اینکه همچنان درخواست هرگونه کمبود نقدینگی برابر ضوابط بررسی و مورد اقدام قرار می‌گیرد، گفت: تسهیلات سرمایه ثابت برای بهسازی و نوسازی خطوط تولید در دست بررسی است و بعد از بررسی‌های لازم و تکمیل، جهت تصویب نهایی به کارگروه شهرستان و استان تقدیم خواهد شد.


انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 مهر 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 6