En
تاریخ : جمعه 18 دي 1394
کد 409

فرماندار دماوند خبر داد

رفع مشکل انشعابات دانشگاه پیام نور دماوند/ نگاه ویژه‌ای به مراکز علمی دماوند داریم

فرماندار شهرستان دماوند از رفع مشکلات انشعابات دانشگاه پیام نور دماوند خبر داد و گفت: نگاه‌ ویژه‌ای به مراکز علمی این شهرستان داریم.

ناصر محمودی‌فرد پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از پروژه‌های عمرانی و آموزشی دانشگاه پیام نور مرکز دماوند با حضور مسئولان دانشگاه پیام نور انجام شد، از همراهی و هم‌دلی مسئولان دانشگاه پیام نور و همچنین پیگیری‌های شورای اسلامی شهر دماوند نسبت به رفع مشکلات و هموارسازی مسیر پیشرفت این دانشگاه قدردانی کرد.

وی اظهار کرد: به لطف خداوند متعال تعامل سازنده بین دستگاه‌های اجرایی شهرستان دماوند وجود دارد و این موضوع در توسعه و پیشرفت این شهرستان تأثیرگذار است.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه نگاه ویژه‌ای به بحث آموزش به خصوص مراکز دانشگاهی و علمی این شهرستان داریم، افزود: در این زمینه تلاش می‌کنیم تا این مراکز علمی به توسعه و پیشرفت‌های لازم دست پیدا کنند.

محمودی‌فرد از رفع هرچه زودتر مشکلاتی نظیر انشعابات دانشگاه پیام نور دماوند به خصوص آب خبر داد و گفت: در زمینه محوطه‌سازی و آسفالت مسیر وردی این دانشگاه و محوطه ساختمان‌های آموزشی و سالن ورزشی نیز مساعدت لازم را انجام خواهیم داد.

صبح امروز معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با همراهی رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران و فرماندار شهرستان دماوند از پروژه‌های عمرانی، آموزشی و فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز دماوند بازدید کرد.


  • نوشته شده
  • در جمعه 18 دي 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 271