En
تاریخ : شنبه 19 دي 1394
کد 412

فرماندار دماوند در جلسه خیرین سلامت تأکید کرد

لزوم ورود جدی خیران به حوزه سلامت در دماوند

فرماندار شهرستان دماوند بر لزوم ورود جدی خیران به حوزه سلامت در این شهرستان تأکید کرد.

ناصر محمودی‌فرد جمعه شب در نشست مجمع خیران سلامت شهرستان دماوند با اشاره به دستاوردهای انقلاب در حوزه‌های خیران اظهار داشت: اولویت خیران در امر مدرسه‌سازی و سلامت و بهداشت مردم بوده است که شاه‌کلید آن در کمیته امداد امام خمینی (ره) شکل گرفت.

وی ادامه داد: در زمینه مدرسه‌سازی فعالیت‌ها و موفقیت‌های چشم‌گیری داشتم که با توجه به فشارهای اقتصادی که بر دولت بود، برطرف کردن این امکانات از سوی دولت امکان‌پذیر نبود.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: خیران در زمینه‌هایی سرمایه‌گذاری کردند که جزو زیرساخت‌های اصلی کشور بوده است و اکنون شاهد نتیجه‌های مؤثر خیران در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی و سلامت هستیم.

محمودی‌فرد بیان کرد: خیران بدون هیچ‌گونه چشم‌داشتی با همت والای خود در زمینه‌های مختلف شهری و روستایی در امر مدرسه‌سازی کمک بسیار کرده‌اند که این موضوع تجربه‌ای شده تا بخش سلامت را نیز بهبود دهند.

وی با اشاره به اینکه استان تهران، استانی محروم و عقب‌مانده در کشور است، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با نگاهی تسهیل‌گر در بخش دولت و طبق فرمایشات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری با واگذاری امور به دست مردم بتوانیم کمبودهای موجود در کشور و استان تهران را جبران کنیم.


  • نوشته شده
  • در شنبه 19 دي 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 178